☎ + 38 (097)-081-73-97

Купим Ваш чеснок урожая 2019 года

Выращивание чеснока как бизнес
 

 

Однозубку часнику купити. Ціна

купити оптом однозубку часнику. продам однозубку часнику. ціна оптом на однозубку, однодолю, севок

однозубку часника купити оптом 

однозубка

однозубка часнику купити — (сівок часнику, однозубкову цибулину, однодолю) — за ціною 200 грн 1 кг. Ціна може змінюватися. Ціна на однозубку обговорюється індивідуально по телефону ☎+ 38 (097)-081-73-97

Ціна на однозубку часнику формується виходячи з потреб ринку і з такого факту:

Що б засадити 1 сотку (зубчиками часнику) або засадити 1 сотку (однозубкі) необхідно висадити 3 000 000 (триста тисяч) рослин часнику при ширині міжрядь 45 см з розрахунку 10- 15 рослин по погонному метру.

Однозубкі часнику необхідно 4 кг тому в 1 кг міститься 750 однозубок, а 1 кг головок часнику (для посадки) складається з 25 чесночіни вагою від 40 грам (діаметр 40 мм).

За умови, що головка часнику містить не менше 6 повноцінних зубчиків, на посадку необхідно не менше 20 кг такого часнику на 1 сотку. Відповідно 2 тонни на 1 га.

Однозубка часнику купити як насіння часнику, а саме купити однозубку, насіння, однозубкових цибулину, однодолю севок часнику по найпривабливішим і вигідними оптовими цінами можна у нас.

З огляду на, що норма висіву однозубки часнику складає всього від 300 кг на 1 га, то посадка часнику саме однозубкі за цінами виробника дуже приваблива і вигідна.

Навіть при такій здавалося б «надзвичайною» ціною на однозубку часнику в 200 грн за 1 кг засіяти гектар часнику обходиться в 60 000 грн і при врожайності часнику сорту «Софіївський» в середньому 14 тонн навіть за найскромнішими цінами не складно порахувати прибуток і вигоду.

Виростивши на перший рік з повітряних насіння часнику однозубку можна її реалізувати як висококласний посадковий матеріал або розсадити для себе для отримання врожаю повноцінного товарного часнику на наступний рік.

На практиці врожайність товарного часнику сорту софиевский вирощеного з однозубки становить до 14 000 кг з 1 га.

Пропонуємо Вам повітряні насіння часнику популярних і затребуваних сортів часнику «Софіївський» і сорти часнику «Промінь», які були виведені українськими селекціонерами і ідеально підходять для вирощування в Україні що не можна сказати про часник імпортної селекції.

Пропоновані Вам сорти часнику мають високу ступінь стійкості до впливу низьких температур, а також більшої частини типових недуг (особливо, до фузаріозу) і шкідників часнику.

Такі сорти часнику відноситься до ряду універсальних стільників часнику, не вимогливі до якості грунту, а також досить невибагливі в агротехнічному плані. Серед інших часниковий сортів поширених в Україні виділяються підвищеною зимостійкістю, а крім того можуть дуже добре переносити посушливу погоду.

Посів однозубкі часнику першої репродукції сприяє оздоровленню посадкового матеріалу часнику і дає можливість отримати міцний здоровий часник який зберігає свої товарні якості від сезону до сезону.

При посіві часнику однозубкі першої репродукції знижується ймовірність зараження грунту хворобами і шкідниками часнику

Не плутати НАШУ однозубкі вирощені з воздушки з недорозвиненими ЧЕСНОКОМ, ЯКИЙ ПРОПОНУЄТЬСЯ ПІД ВИДОМ ЕЛІТНОГО ПОСЕВМТА недобросовісної випадково ПРОДАВЦЯМИ.
Hи чого доброго з такої ‘помилкової однозубки’ не виросте.

Весь наш часник ми вирощуємо по дворічного циклу, з повітряних насіння часнику, таким чином отримуючи генетично здоровий часник і посадковий матеріал часнику

ОДНОЗУБКА (однодоля, однозубок) элитные семена чеснока

ОДНОЗУБКА (однодоля, однозубок) элитные семена чеснока

З питань придбання якісного посадкового матеріалу сортового озимого часнику і консультацій з питань посадки часнику і вирощування в промислових об’ємах звертайтеся

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net