☎ + 38 (097)-081-73-97

Купим Ваш чеснок урожая 2019 года

Выращивание чеснока как бизнес
 

 

+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

Повітряне насіння часнику купити

повітряне насіння часнику, воздушку купити оптом, насіння часнику продам від виробника оптом, насіння часнику ціна

Выращивание чеснока из воздушки повышает коэффициент разведения чеснока в несколько раз

Воздушные семена чеснока — Семена чеснока (воздушка) — 100% всхожесть. Собраны вручную. Откалиброваны и просушены.  Семена последней стадии вызревания. Идеально подходят для посева во всех климатических зонах. 

Оптимальним розміром воздушки часнику для отримання однозубка є 3-7мм.

Після збору і калібрування насіння воздушки протягом 90 днів слід слід зберігати при температурі 18-24С, а потім при температурі 2-6 С в сховищах з активною вентиляцією. Істотне збільшення врожаю забезпечує передпосівна обробка макро і мікроелементами.

Посадку насіння воздушки проводять за схемою 50 + 20 см, 60 + 40 + 40, 55 + 15. При вирощуванні без пересадки відкалібровані цибулини висівають з розрахунку 1 млн шт / га: при масі 1000шт — 35-40г — 50-70 кг / га; при масі 1000шт — 100-150 г — 150 кг / га. Така норма забезпечує густоту стояння 500-600 тис шт / га

Повітряні насіння поділяють на 4 групи: 

діаметром 6-8 мм, 

5-6мм, 4-5мм, 

і до 4 мм. 

В умови півдня України, при достатньому рівні вологи, повітряні цибулини розміром 5-10 мм і більше формують багатозубкова цибулину і викидають стрілку за один рік.

калібрування насіння воздушки протягом 90 днів слід слід зберігати при температурі 18-24 С, а потім при температурі 2-6 С в сховищах з активною вентиляцією. Істотне збільшення врожаю забезпечує передпосівна обробка макро і мікро елементами

Насіння воздушки часто використовуються поряд з розмноженням часнику зубками в промисловому виробництві і часто використовується метод вирощування товарного повноцінного часнику з насіння воздушки.

Насіння воздушки часнику на думку багатьох дослідників повинні бути основним посадковим матеріалом, оскільки використання насіння воздушки в 10-15 разів збільшує коефіцієнт розмноження часнику, істотно зменшуючи витрати, сприяє оздоровленню посадкового матеріалу (так як виключається зараження нематодою і кліщем, володіє підвищеною стійкістю до хвороб) .

Вирощування часнику таким способом з насіння воздушки передбачає два етапи: з воздушки вирощують однозубки, з яких в подальшому вирощують грунтові цибулини. При цьому в практиці вирощування озимого часнику можна виділити три способи:

з пересаджуванні (дворічний цикл)
без пересаджування (дворічний цикл)
літній посів повітряних цибулин після зимового зберігання (однорічний цикл)
При перших двох циклах насіння воздушки висівають восени (друга-третя декада вересня), і протягом весни і літа з них вирощують однозубки.

При вирощуванні з пересадкою їх викопують влітку і пересаджують під зиму, забезпечуючи необхідну площу харчування.

При вирощуванні без пересадки, однозубки НЕ викопують, а залишають на тому ж місці для вирощування часнику в наступному році. 

При такому посіві необхідну густоту формують нормою посіву повітряних цибулин в перший рік.

При третьому способі зібрані суцвіття повітряних цибулин зберігають при температурі 8-14 С до липня наступного року. У першій декаді липня цибулини висівають, обов’язково використовуючи полив. 

До настання морозів вони формують добре розвинену кореневу систему і надземну частину, і в наступному році з них отримують товарні грунтові цибулини часнику.

воздушные семена чеснока

вирощування часнику з воздушки

Норма висіву насіння часнику (повітряних бульбочек часнику) становить від 50 кг воздушки на 1 гектар при ширині міжрядь 45 см і з розрахунку 50-60 штук по погонному метру

воздушные семена чеснока

насіння часнику «воздушка»

Купити насіння часнику воздушки останньої стадії дозрівання зібрані вручну для посадки сортового озимого часнику як восени так і навесні замість ярових сортів часнику

чеснок семенами

насіння часнику.посадка

В результаті посіву повітряного насіння часнику або восени під зиму або ранньою весною виростає невелика однозубка, яка є елітним посадковим матеріалом

Насіння часнику, повітряна бульбочка, повітряна кулька, повітряна кулька НАСІННЯ цибульки часнику може бути висаджене в грунт як восени під зиму, так і на початку весни, як ЯРОВИЙ (ЯРИЙ) часник для отримання врожаю однозубки в червні поточного року. 

Норма висіву насіння часнику становить від 50 до 70 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Однозубка озимого часнику (сівок) може бути висаджена в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Перша репродукція однозубок вирощена з повітряного насіння. Для отримання відмінного врожаю товарного часнику в наступному році. 

Норма висадки однозубок озимого часнику (сівка) часнику від 300 кг до 900 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Зубок часнику може бути висаджений в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Для отримання врожаю товарного часнику в наступному році. Перша репродукція зубків часнику вирощена з однозубки (сівка) озимого часнику. 

Норма висадки зубків 40-грамового часнику становить від 2 000 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

семена воздушка

семена воздушка

З питань придбання якісного посадкового матеріалу сортового озимого часнику і консультацій з питань посадки часнику і вирощування в промислових об’ємах звертайтеся

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net