Cорт чеснока «Софиевский»​

Cорт чеснока «Софиевский»​

Однозубка часник

однозубка насіння часнику,сівок часнику,однозубка часнику,однодоля,детка часнику,однозубкова луковиця часнику

Встановлена ​​пряма залежність між розміром фракції однозубки і висотою рослин, врожайністю і масою цибулини (чим більше по фракції однозубки, тим вище всі три показники).


Встановлено так само і пряма математична залежність — чим більше фракція посадкового матеріалу часнику (однозубки або зубків) тим і норма висадки більше:


При ширині міжрядь 45 см 1 гектар (умовно 100 м х 100 м) складається з 222 рядків, на кожному з яких росте 10 -15 рослин по погонному метру.
Відповідно на 1 гектар висаджується 300 000 (триста тисяч) рослин часнику БУДЬ-ЯКОГО сорти.

Що б засадити 1 сотку часником (зубчиками часнику) або однозубкі часнику необхідно висадити 3 000 (три тисячі) рослин часнику при ширині міжрядь 45 см з розрахунку 10- 15 рослин по погонному метру.


Однозубкі часнику середньою вагою 1,4 грама на 1 сотку при такій схемі посадки необхідно 4 кг тому в 1 кг міститься 750 однозубок.
4 кг х 750 однозубок (вага однозубки 1,4 грама) = 3 000 (три тисячі) рослин.
Відповідно витрата посадкового матеріалу — (однозубки) складе 400 кілограм на 1 гектар.

Зубков (головок) часнику вагою від 40 грам на 1 сотку при такій схемі посадки необхідно 20 кг
(За умови, що головка часнику містить не менше 6 повноцінних зубчиків)
20 кг х 6 зубків х 25 головок часнику (1 кг складається з 25 штук 40-грамового часнику) = 3 000 (три тисячі) рослин
Відповідно витрата посадкового матеріалу — (зубків часнику) складе 2 0000 кілограм на 1 гектар.

Чим часник крупніше тим норма висіву часнику природно більше.
ПЕРЕВАГИ ПОСАДКИ однозубкі полягає в одержанні ЗДОРОВОГО ВРОЖАЮ ТОВАРНОГО РЕПРОДУКТИВНОГО ЧАСНИКУ, ЯКИЙ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ ВІД СЕЗОНУ ДО СЕЗОНУ.

Однозубка (однодоля, однозубок) елітні репродуктивні насіння часнику. Зібрані вручну. Очищені і прокалібрована. Кількість зубків в головці: 1 штука; Колір головки однозубки часнику: білий з легкими фіолетовими прожилками; Перша репродукція, вирощена з воздушки озимого часнику;


Не плутати НАШУ однозубкі вирощені з воздушки з недорозвиненими ЧЕСНОКОМ, ЯКИЙ ПРОПОНУЄТЬСЯ ПІД ВИДОМ ЕЛІТНОГО ПОСЕВМТА недобросовісної випадково ПРОДАВЦЯМИ.
Hи чого доброго з такої ‘однозубки’ не виросте.


Норма висіву однозубки становить від 300 кг на 1 га.
В середньому витрата 400-500 кг на 1 га, що можна порівняти за ціною з 2000 кг часнику в голівках необхідних для посіву такої ж площі під часник.
Замовляйте посевмат часнику у професіоналів своєї справи. Саме тут у нас продається — ПЕРША РЕПРОДУКЦІЯ ЧАСНИКУ, вирощена з воздушки.

Пропоновані Вам сорти часнику, а саме: озимий сорт часнику «Софіївський» і озимий сорт часнику «Промінь» виведені українськими селекціонерами. Ці сорти мають високий ступінь стійкості до впливу низьких температур, а також більшою частітіпічних недуг (особливо, до фузаріозу) і шкідників. Такі сорти часнику відноситься до ряду універсальних сортів, не вимогливі до якості грунту, а також досить невибагливі в агротехнічному плані. Серед інших часниковий сортів виділяються підвищеною зимостійкістю, а крім того можуть дуже добре переносити посушливу погоду.


Вага головки однозубки (севка) часнику становить: від 1 до 5 грам.


Посадка часнику однозубкі часнику першої репродукції сприяє оздоровленню посадкового матеріалу часнику. Виключається можливість зараження грунту хворобами і шкідниками часнику і виродження часнику. Сам часник вирощений з однозубки першої репродукції стійкий до захворювань і прекрасно зберігає свої якості і є репродуктивним протягом декількох років.


Посаджені навесні однозубки часнику не встигає сформуватися в повноцінну головку часнику, яка поділилася на зубки! Посадка однозубки навесні призводить тільки до вирощування однозубки більшого розміру.


Найбільш надійним способом вирощування часнику, є спосіб вирощування озимого часнику з пересадкою однозубки. Для отримання головок товарного (продовольчого) часнику встановлена ​​норма висіву однозубкових цибулин:
250-300 кг / га — для дрібних однозубкових цибулин часнику;
400-900 кг / га — для великих однозубкових цибулин часнику;
Норма висіву однозубки часнику становить у середньому ВІД 300 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см.

Купити насіння часнику | Воздушка,Однозубка,Часник зубок | Вирощування озимого часнику насіння. Збір. Зберігання. Посів

Насіння часнику купити |Воздушка,Однозубка,Часник | Вирощування озимого часнику насінням.Збір.Збереження.Посів

посадка чеснока одозубковой луковицей
посадка часнику однозубковою цибулиною

посадка часнику однозубковою цибулиною. норма посадки однозубки на сотку гектар. Вирощування часнику з однозубки

купить однозубку чеснока. Цена
купити однозубку часнику за оптовими цінами

розрахунок вартості однозубки. Купити однозубку часнику. Продаж однозубки. Ціна однозубки від 1кг. Розрахунок оптової ціни

однозубку чеснока купить
однозубку чеснока купить на посадку

способи посадки і вирощування часнику з однозубки часнику з насіння часнику. Догляд за посадками однозубкових цибулин часнику

выращивание чеснока из однозубки
посадка і вирощування однозубкою

посадка часнику однозубки восени / навесні. Спосіб посадити виростити часник з однозубкових цибулини часнику

Посадковий матеріал озимого часнику буває в трьох видах 1. в повітряному насінні часнику; 2. насінні часнику — однозубках часнику; 3. і такому насінні часнику — як в зубках часнику з цільної головки часнику поділеної на зубки

Представлені до продажу і є в наявності 1.Насіння часнику (воздушка, повітряне насіння, бульбочки часнику, цибулини часнику); 2. однозубки часнику; 3. Посадковий часник (зубок);

Насіння часнику, повітряна бульбочка, повітряна кулька, повітряна кулька НАСІННЯ цибульки часнику може бути висаджене в грунт як восени під зиму, так і на початку весни, як ЯРОВИЙ (ЯРИЙ) часник для отримання врожаю однозубки в червні поточного року. 

Норма висіву насіння часнику становить від 50 до 70 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Однозубка озимого часнику (сівок) може бути висаджена в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Перша репродукція однозубок вирощена з повітряного насіння. Для отримання відмінного врожаю товарного часнику в наступному році. 

Норма висадки однозубок озимого часнику (сівка) часнику від 300 кг до 900 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Зубок часнику може бути висаджений в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Для отримання врожаю товарного часнику в наступному році. Перша репродукція зубків часнику вирощена з однозубки (сівка) озимого часнику. 

Норма висадки зубків 40-грамового часнику становить від 2 000 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

По вопросам приобретения качественного посадочного материала сортового озимого чеснока и консультаций по вопросам посадки чеснока и выращивания в промышленных обьёмах обращайтесь

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net