+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

Купити часник оптом

Озимий товарний часник від виробника оптом. Оптові ціни на озимий часник в Україні

У вирощуванні товарного часнику ми використовуємо дворічний цикл вирощування часнику від воздушки і однозубки до повноцінної головки товарного часнику тобто весь наш часник, який ми пропонуємо Вам — це часник першої репродукції і завдяки цьому озимий часник який ми пропонуємо Вам прекрасно зберігає свої якості від сезону до сезону

Оброблений і підготовлений часник для продажу оптом на ринку або використання у виробництві (часник на промпеработку)

Продаж часнику оптом і в роздріб для великого і середнього бізнеса.

Кількість зубків в головці озимого часнику «Софіївський»: 7-9 штук. Цибулина має світло-фіолетовий колір; Кількість зубків в головці озимого часнику

«Промінь»: 4-5 штук. Цибулина має білий з синявою колір; Середня вага головки часнику: від 80 до 120 грам (росте до 140 грам) Розмір головки товарного часнику від 40 (4 +) мм.

Відмінні смакові якості; Екологічно чистий

Вміст сухої речовини — 46,9%; Вміст протеїну — 9,1%; Технічне призначення сортів часнику: столове; Продукт тривалого зберігання.

хороша лежкість часнику даних сортів часнику-від сезону до сезону-чудово зберігаються до весни наступного року.

Насіння часнику, повітряна бульбочка, повітряна кулька, повітряна кулька НАСІННЯ цибульки часнику може бути висаджене в грунт як восени під зиму, так і на початку весни, як ЯРОВИЙ (ЯРИЙ) часник для отримання врожаю однозубки в червні поточного року. 

Норма висіву насіння часнику становить від 50 до 70 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Однозубка озимого часнику (сівок) може бути висаджена в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Перша репродукція однозубок вирощена з повітряного насіння. Для отримання відмінного врожаю товарного часнику в наступному році. 

Норма висадки однозубок озимого часнику (сівка) часнику від 300 кг до 900 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Зубок часнику може бути висаджений в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Для отримання врожаю товарного часнику в наступному році. Перша репродукція зубків часнику вирощена з однозубки (сівка) озимого часнику. 

Норма висадки зубків 40-грамового часнику становить від 2 000 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

По вопросам приобретения качественного посадочного материала сортового озимого чеснока и консультаций по вопросам посадки чеснока и выращивания в промышленных обьёмах обращайтесь

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net