+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

Купити молодий часник

Продаж молодого часнику від виробника оптом. Зелений часник на перо. Оптові ціни на озимий часник в Україні

1. Як і «дорослий» часник, зелений часник надзвичайно багатий вітаміном С, вміст якого в кілька разів перевищує його кількість в пір’ї зеленого лука.

2. Зелений (молодий) часник багатий білками рослинного походження у великих колічествах.

3. Зелені пагони мають досить низькою калорійністю, в ста грамах продукту міститься всього сорок ккал. Це особливо важливо для тих, хто піклується про здорове харчування і стежить за своїм весом.

4. До складу зеленого (молодого) часнику входять вітаміни і мінерали, що дає підставу вважати його продуктом дієтичного і лікувального харчування. Часник багатий залізом, кількість якого перевищує його рівень в яблуках. До складу входять необхідний організму кальцій, йод і сірка, що надає паросткам специфічний запах.

5. Ефірна олія зелених стручків багато антибиотическими речовинами, які пригнічують розвиток мікробів і бактерій. Зростаючі стрілки часнику виділяють в повітря фітонциди, здатні долати віруси та збудників багатьох захворювань. Тому не тільки вживання, а й близьке місцезнаходження зеленого часнику надає позитивний ефект на оздоровлення навколишнього среди. Вивчення цілющих властивостей зеленого часнику показали, що подібно до звичайного «дорослого» часнику він має широкий спектр лікувальної дії на організм.

Корисні властивості молодого (зеленого) часнику

1. Сприяє очищенню кровоносних судин від утворення бляшок на стінках, які погіршують прохідність судин. Як результат, в організмі поліпшуються процеси кровообігу, особливо мозгового.

2. Поліпшення кровообігу сприяє нормалізації артеріального тиску, викликаючи його зниження.  Молодий часник — один з найкращих природних продуктів, вживання якого запобігає ризики виникнення інфарктів і інсультов.

3. Пригнічує розвиток в організмі розмноження глистів, шкідливих вірусів і хвороботворних бактерій.

4. Сприяє покращенню роботи органів травної сістеми.

5. Запобігає розвитку в організмі злоякісних пухлин і онкологічних заболеваній.

6. Сприяє значному поліпшенню роботи органів диханія.

7. Сприятливо впливає на зниження рівня цукру в крові.

Зелений (молодий) часник. Протипоказання

1. Зелений  (молодий) часник небажано вживати годуючим жінкам, оскільки він може погіршити смак і запах материнського молока.

2. Зелені часникові пагони з обережністю потрібно вживати людям, у яких діагностовано захворювання нирок, печінки, органів травлення — шлунка і кішечніка.

Вчені довели, що зелений часник для організму набагато корисніше зеленої цибулі. 

Його (молодий часник) можна вирощувати в домашніх умовах і вживати практично протягом усього року. 

Це — чудовий вітамінний продукт, чудова спеція і чудові ліки. Додавати молодий часник можна практично скрізь.  

Його приємний гострий аромат поліпшить смак будь-якої страви, при цьому допоможе довше зберегти їх від псування.

Насіння часнику, повітряна бульбочка, повітряна кулька, повітряна кулька НАСІННЯ цибульки часнику може бути висаджене в грунт як восени під зиму, так і на початку весни, як ЯРОВИЙ (ЯРИЙ) часник для отримання врожаю однозубки в червні поточного року. 

Норма висіву насіння часнику становить від 50 до 70 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Однозубка озимого часнику (сівок) може бути висаджена в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Перша репродукція однозубок вирощена з повітряного насіння. Для отримання відмінного врожаю товарного часнику в наступному році. 

Норма висадки однозубок озимого часнику (сівка) часнику від 300 кг до 900 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Зубок часнику може бути висаджений в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Для отримання врожаю товарного часнику в наступному році. Перша репродукція зубків часнику вирощена з однозубки (сівка) озимого часнику. 

Норма висадки зубків 40-грамового часнику становить від 2 000 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

По вопросам приобретения качественного посадочного материала сортового озимого чеснока и консультаций по вопросам посадки чеснока и выращивания в промышленных обьёмах обращайтесь

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net