+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

Купити насіння часнику

купити посадковий матеріал часнику | Воздушка. Однозубка. Зубок | Насіння часнику купити оптом

Насіння часнику купити в самому широкому асортименті і об’єм як посадковий матеріал від виробника у вигляді: воздушки часнику, однозубкі сортового часнику, зубків часнику на посадку

Озимі сорти часнику використовуються у всіх регіонах, оскільки вони набагато стійкіше і продуктивніше. Існує кілька способів розмноження зимових сортів, що відрізняються видом насіння і періодом репродукції, тому для отримання кращого результату, потрібно скористатися кількома порадами.

Правильне зберігання і способи розмноження часнику

Через можливість поділу головок на зубки, останні чудово підходять для посадки, але регулярність такого розмноження не повинна перевищувати 2-3 циклів, оскільки сорт втрачає властивості, і знижує показники врожайності.

Найбільш правильним способом розмноження є природне дозрівання коробочок квітконосу. Бульбочки ( «воздушки») висаджуються в землю в середині жовтня, а навесні збирається севок (однозубчатие цибулини), який використовується для подальшого вирощування многодольний головок. Використовуючи такий принцип вирощування, досягається підвищення життєздатності та продуктивності сорту. На відміну від повторного вирощування зубків, повний цикл зростання дозволяє підвищити якість посадкового матеріалу, і, як наслідок, вихід товарних цибулин.

Тривалість періоду підвищеної врожайності досягає 3-5 років, в залежності від якості насіння. Варто пам’ятати, що потрібно підбирати сорти з невеликою стрілкою і малою кількістю цибулин в суцвітті. Це дозволити мінімізувати втрати маси в підземних цибулинах.

При зберіганні потрібно дотримуватися сухість і продувність в приміщенні. Не допускайте контакту з прямими сонячними променями, і розділяйте стрілки від коробочок і цибулин. Це дасть можливість посівного матеріалу повністю визріти до осіннього посіву.

Після першого циклу посадки, «воздушки» виростає в однозубки вагою 5-20 грам, які восени повторно висаджуються. Вирощування врожайного часнику з бульбочек можливо, необхідно лише дотримуватися певних вимог.

Способи посадки «воздушки»

Перед вибором одного з них, варто проаналізувати клімат у вашому регіоні, оскільки деякі способи не можуть застосовуватися в певній місцевості. Виходячи з цього, можливе використання декількох способів одночасно, що дозволить визначити найбільш підходящий варіант.

Кращі способи посіву:

Посів під зиму. Базовий варіант, який використовується більшістю городників. Посів виконується в середині жовтня або початку листопада, в залежності від регіону. По закінченню дозрівання навесні, однозубка збирається і зберігається до повторної осінньої посадки. Перевагою способу є безпека, оскільки ви повністю контролюєте процес зберігання і висадки.
Весняний посів. Бульбочки висаджуються ранньою весною, а цибулини-однозубки збираються в кінці серпня. Цей варіант також досить ефективний, але через коротке періоду дозрівання, рослина може не набрати повну силу.
Безпересадкове вирощування. Нестандартний варіант вирощування товарних цибулин. Після дозрівання «воздушки» вона не пересідає і зростає аж до повного дозрівання однозубки. Таким чином можливо вирощувати якісний сортовий часник, без втрат при пересадці і зберіганні. Недоліком є ​​дворічний цикл.
Однорічний безпересадочний метод. Ідеальний спосіб посадки для південних регіонів, оскільки весь цикл зростання відбувається лише за один рік. Висадка в липні-серпні і зимівля бульбочек дозволяє отримати урожай в цьому ж періоді. Такі експерименти бувають повністю виправданими, але варто бути обережним, оскільки при дуже суворих зимах можлива повна втрата врожаю.

Особливості підготовки посівного матеріалу

Багато городників, стикаючись з неповною схожістю, починають приймати крайні заходи, але необхідно враховувати, що 10-20% попросту є природними втратами. Вони викликані якістю насіння, умовами зберігання або вирощування. Багато хто говорить про 100% схожості, при цьому дана інформація не може підтверджуватися в реальних умовах. Також необхідно пам’ятати, що чим більше розмір бульбочки, тим вище ймовірність повноцінного росту рослини. У певних випадках можна отримати не однозубку, а в цибулину вагою 20-30 г.

Передпосівна обробка:

Чистка суцвіття. Відокремте їх від стрілок, видаліть залишилися частинки лушпиння. Насіння потрібно відкалібрувати, що дозволити збільшити шанси на схожість.
Обробка стимуляторами росту. Використання гуматів більш ніж виправдано, оскільки вони також впливають на остаточну схожість і процес росту. Замочування в гуматами Росток, Гумат +7 і інших на 10-12 годин дозволяє поліпшити загальну схожість і ріст.
Посів воздушки. Крім гуматов, перед посівом можна використовувати розчин золи, в воді або суміші сечовини та йоду. Після просушування насіння висаджуються в підготовлений грунт.

Передпосівна підготовка грунту

Проведення підготовчих робіт потрібно проводити за 2-3 тижні до висадки, що дозволяє внесеним добривам розчинитися у верхній частині грунту. У грунт додається зола з розрахунку 1л / м2, при цьому ширина грядок може варіюватися, аж до 1 метра при 6 або 7 рядках посіву. Ширина міжрядь досягає 15 сантиметрів,

СОРТ «СОФІЇВСЬКИЙ» ХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ:

— морозостійкістю
— сухостійністю
— лежкість (до 10 місяців без втрати якості)
— відмінними смаковими якостями.

Існує три види посадкового матеріалу:
— зубок (головка часнику ділиться на зубки);
— повітряні насіння (зібрані з коробочки стебловий ніжки);
— однозубкова цибулина (отримана з повітряних насіння).
Перед висадкою насіння і надалі необхідно провести заходи по підгодівлі рослин і захисту від хвороб і бур’янів. Грунт повинна бути вологою і підготовленої відповідним чином.
Зубок висаджують двома способами:
— ручний;
— механізований.
Повітряні насіння часнику — механізованим способом.
Однодоля (однозубкова цибулина) отримують з повітряних насіння на наступний рік, висаджують двома способами:
— ручний;
— механізований.
КОРОТКА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЧАСНИК:
Часник — антибіотик широкого спектру дії. За маслянистості і змістом специфічних ефірів йому немає рівних. Він вбиває дуже велику кількість різних бактерій. Дослідження довели, що сирий часник за своїми властивостями не поступається, а в чомусь навіть перевершує широко відомий препарат тетрациклін. Часник багатий фітонцидами, головним з яких фахівці вважають аллицин, який утворюється при механічному руйнуванні рослини, тобто -подрібнення зубчиків часнику. На думку деяких дослідників, алліцин має сильну бактеріостатичний ефект, а значить сприяє легшому перебігу різних інфекцій. Часник активний не тільки по відношенню до бактерій і коків — він здатний серйозно протистояти і грибкової інфекції, що робить спектр його застосування навіть більш широким, ніж у багатьох сучасних антибіотиків.


Родина часнику — Середня Азія.

семена чеснока продам

  • http://prodazhachesnoka.com.ua/
  • http://prodazhachesnoka.com.ua/
    http://prodazhachesnoka.com.ua/

семена чеснока семена чеснока[/caption

На сонячному черноземї в екологічно чистому районі Черкаської області, розташовується наше підприємство створене в 2006 році яке спеціалізуються на вирощуванні часнику. За роки роботи ми придбали величезний досвід у вирощуванні якісного посівного матеріалу часнику.
Наші фахівці надають професійну консультацію в технології вирощування часнику. Супровід від висадки до збору врожаю.
Ми вирощуємо якісний насіннєвий матеріал часнику, щоб виконуєм всі необхідні технології для того, щоб отримати якісний і екологічно чистий часник.

однозубка

  •  

Кількість зубків в головці:  1 штука;

Фасовка
сітка (мішок) —15 — 16 кг. 
Мінімальне замовлення одна сітка

Средня вага головки: от 3 до 25 грам;

Доставка: 
самовивіз або доставляєм у зручний для Вас спосіб (згідно тарифам перевізника)

Норма висіву — 300 кг на 1 га

Варіанти оплати: 
передоплата, наложений платіж.

Колір головки: білий з легкими фіолетовими прожилками

Отправка замовлення: 
на протязі 2 робочих днів з момента оформлення замовлення.

Вирощений з повітряної цибулини часнику, перша репродукція. Очищені і прокалібровані. Сорт високоврожайний, ідеально підходить до вирощування в різних кліматичних зонах, стійкий як до морозів так і до посухи, відмінно зберігається при цьому не втрачаючи своїх смакових і корисних якостей.

чеснок оптом

  •  

Кількість зубків в головці: 7-9 штук;

Фасовка
сетка (мешок) 15 — 16 кг. 
Мінмальне замовлення одна сітка

Середня вага зубка: біля 10 грам;

Доставка: 
самовивіз або доставка здійснюється у зручний для Вас спосіб (згідно тарифам перевізника)

Середня вага головки: від 30 до 100 грам;

Варіанти оплати: 
передоплата, наложений платіж.

Колір головки: білий.

Отправка замовлення: 
на протязі 2 рабочих днів з момента оформлення замовлення.

Отриманий шляхом вирощування з насіння воздушки. Головка часнику ділиться на зубки, які мають всі найкращі смакові якості, відкалібровані, чисті! Сорт високоврожайний, ідеально підходить до вирощування в різних кліматичних зонах, стійкий як до морозів так і до посухи, відмінно зберігається при цьому не втрачаючи своїх смакових і корисних якостей.

Воздушка насіння часнику – сорту «Софієвський».

  • семена чеснока продам
посадка чеснока воздушными семенами
посадка часнику воздушкой восни/весною

посадка часнику повітряними насінням. Норми посадки воздушки на сотку гектар. Вирощування часнику з воздушки

Купить воздушку чеснока. Стоимость воздушки
купити воздушку часнику за оптовими цінами

розрахунок вартості воздушки. купити воздушку часнику. Ціна на повітряне насіння оптом від кг. Розрахунок оптової ціни насіння

воздушку часнику купити на посадку

способи посадки і вирощування часнику з повітряного насіння часнику.Догляд за посівами повітряних насіннин часнику

Выращивание чеснока из воздушки
посадка і вирощування воздушкой

посадка часнику повітряним насінням восени / навесні. Спосіб посадити виростити часник з повітряної цибулини

посадка чеснока одозубковой луковицей
посадка часнику однозубковою цибулиною

посадка часнику однозубковою цибулиною. норма посадки однозубки на сотку гектар. Вирощування часнику з однозубки

купить однозубку чеснока. Цена
купити однозубку часнику за оптовими цінами

розрахунок вартості однозубки. Купити однозубку часнику. Продаж однозубки. Ціна однозубки від 1кг. Розрахунок оптової ціни

однозубку чеснока купить
однозубку чеснока купить на посадку

способи посадки і вирощування часнику з однозубки часнику з насіння часнику. Догляд за посадками однозубкових цибулин часнику

выращивание чеснока из однозубки
посадка і вирощування однозубкою

посадка часнику однозубки восени / навесні. Спосіб посадити виростити часник з однозубкових цибулини часнику

посадка чеснока зубком
посадка часнику зубками з головки (цибулини)

посадка часнику зубками. норма посадки часнику на сотку гектар.вирощування часнику зубчиками з цибулини часнику

Купить зубки чеснока. Стоимость чеснока
купити зубчики часнику/часник по оптовим цінам

розрахунок вартості часнику купити зубок часнику. Продаж зубків часнику. Ціна зубків часнику від 1кг. Розрахунок оптової ціни

зубок чеснока купить
зубчики часнику купити на посадку

способи посадки і вирощування часнику з зубків часнику насіння часнику. Догляд за посадками часнику зубками

Выращивание чеснока из зубков
посадка і вирощування зубком

посадка часнику зубками восени / весной. Спосіб посадити виростити часник зубчиками з цибулини часнику

+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

По вопросам приобретения качественного посадочного материала сортового озимого чеснока и консультаций по вопросам посадки чеснока и выращивания в промышленных обьёмах обращайтесь

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net