+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

Насіння часнику «ВОЗДУШКА»

купити повітряні цибульки часнику, воздушка, бульбочка, насіння часнику воздушку, бульбочку часнику

Вирощування часнику шляхом посіву повітряних насіннин часнику восени або навесні замість ярих сортів часнику

воздушные семена чеснока

Цибулини часнику (головки часнику) з однозубки першої репродукції виростають до 140 грам

Норма висіву насіння часнику (повітряних бульбочек часнику) составвляет 50 кг воздушки на 1 гектар при ширині міжрядь 45 см і з розрахунку 50-60 штук по погонному метру.
У період вегетації рослин проводять розпушування, прополювання, поливи, боротьбу з бур’янами. При дозріванні однозубок часнику коренева система і надземна частина відмирає, і однозубка зберігається в грунті без прибирання

Надалі проводиться такий же догляд, як за часником осінньої посадки зубками або однозубкі озимого часнику. Якщо поле під повторну культуру не використовують, то протягом другої половини літа і восени на ньому систематично скошують відростають бур’яни, не даючи їм засіяні. Скошену масу залишають як мульчу. Мульча навесні обробляється боронами або віддаляється граблями.

При нестачі вологи однозубки часнику проростають навесні після осіннього вкорінення і перезимівлі. Коли в кінці літа і восени є достатня кількість вологи і стоїть тепла тривала осінь, однозубки на початку жовтня можуть дати сходи і замовити з листям.

При вирощуванні безпересадним способом, в силу нерівномірності густоти рослин, неналежного догляду за посівами часнику певна частина рослин на другий рік не стрілки, а формуються в так звані «однозубки» При весняному посіві воздушки часнику термін посіву збігається з початком польових робіт.

Підготовка ґрунту під посів воздушки часнику проводиться аналогічно як при посадці часнику зубками або при посадці часнику однозубкі часнику (севком). Висівають насіння часнику за такими ж схемами, на глибину 5 см і восени і навесні, в терміни на дві тижня раніше, як і при вирощуванні часнику зубками або однозубкі, в зв’язку з тим, що для вкорінення повітряних цибулинок потрібно більш тривалий період. 

Це відбувається в силу більш пізнього порівняно з багатозубкова цибулинами біологічного дозрівання і більш глибокого періоду спокою. 

Посів насіння часнику проводять в підготовлений грунт на 10-15 днів раніше в порівнянні з посадкою зубків. Ці терміни встановлюються в залежності від грунтово-кліматичних умов. При весняному посіві повітряних насіння часнику термін посіву збігається з початком польових робіт.

Майбутній урожай часнику залежить тільки від якості насіння часнику і норми висіву воздушки

Протягом вегетації насіння часнику проводять полив, дві-три культивації та прополку рядків.


Ознаки дозрівання однозубок — початок пожовтіння кінчиків листя, утоньшение шийки і наявність однозубки.

Насіння часнику «воздушки» -100% схожість. Повітряні насіння часнику — повітряна Бульбочки, повітряна кулька. Зібрані вручну. Насіння часнику «воздушки» відкалібровані і просушені. Повітряні насіння часнику останньої стадії визрівання. Пропоновані Вам сорт часнику «Софіївський» і сорт часнику «Промінь» — морозостійкі, сухостійні, лежкие, невибагливі у вирощуванні з відмінними смаковими якостями! Використання для посадки часнику повітряних цибулинок дозволяє скоротити кількість посівного матеріалу і знизити собівартість врожаю товарного часнику. Повітряні цибулини висівають широкорядним (45 см) або трирядним стрічковим способом, за схемою 40 + 40 + 60 см, ширина висіваються смуг при цьому 12-16 см. Норма висіву на 1 погонний метр ряду становить 50-60 схожих цибулин. Повітряні цибулини часнику висівають на глибину 4-5 см.
Насіння часнику Воздушка призначені для посіву в будь-який час: осінь / весна.
Ідеально підходять для всіх кліматичних зон
Виростивши з насіння часнику однозубку часнику першої репродукції можна бути на 100% впевненому в гарному врожаї товарного репродуктивного часнику
Технологія посіву та вирощування часнику з повітряних насіння сприяє оздоровленню посадкового матеріалу часнику. Виключається можливість зараження грунту хворобами і шкідниками часнику і виродження часнику. Сам часник вирощений з насіння часнику стійкий до захворювань і прекрасно зберігає свої якості і є репродуктивним протягом декількох років.
Застосування повітряних цибулинок значно збільшує коефіцієнт розмноження часнику. Такий посадковий матеріал не заражений шкідниками і хворобами, при його використанні знижуються грошові витрати на посадковий матеріал. Перевага у використанні повітряних цибулин полягає ще й в тому, що посів повітряних цибулин і севка легше механізувати, не потрібно робити переобладнання сівалок, як при посіві часнику зубками. Відпадає необхідність у поділі цибулин. Прискорюється відтворення сорту часнику в 6-20 разів. Рослини виходять більш життєздатні і вирівняні за розміром. Застосування повітряних цибулинок дає можливість оздоровити посадковий матеріал. Продаж часнику (доставка) здійснюється на Ваше замовлення будь-якій зручній для Вас транспортною компанією по території України.
Семена чеснока «ВОЗДУШКА»

На практиці часник з повітряних цибулин вирощують декількома способами:

1. Дворічний цикл з прибиранням і подальшою висадкою однозубок.

2. Дворічний цикл без прибирання та пересадки однозубок.

3. Однорічний цикл посівом повітряних цибулинок з врожаю минулого року влітку наступного року (однорічний цикл вирощування без пересадки).

У перших двох випадках насіння часнику повітряні цибулини висівають або під зиму, або ранньою весною. Суть технології полягає в тому, що в перший рік з повітряних цибулинок виростає однозубка (севок часнику) — тобто цибулинка, не розділена на зубки. На наступний рік з однозубок з’являються справжні стрілки рослини — головки часнику поділений на зубки. Займаючись пересадковою культурою, однозубку можна висаджувати тільки під зиму. Запізнення з висадкою може загальмувати розгалуження і на другий рік буде отримана однозубка, але більша, яка не буде є однозубкі (севком) першої репродукцією озимого часнику, котру ми Вам пропонуємо.
Спосіб вирощування часнику з повітряних цибулинок без пересадки однозубки (севка часнику) полягає в тому, що в перший рік висівають повітряні цибулинки, які формують до кінця червня початок липня однозубки часнику. Після дозрівання їх не викопують. Таке поле можна займати під повторну культуру в той же вегетаційний сезон або залишати без використання, систематично скошувавши бур’яни, не даючи їм цвів. Ефективність цього методу полягає в тому, що виключається один з трудомістких процесів — прибирання однозубки часнику.
При вирощуванні однозубки не можна спізнитися з прибиранням. Бадилля швидко втрачає міцність і збільшуються втрати. Що залишився в грунті севок зійде навесні наступного року.
Просушені рослини прибирають. Просушений і відкалібрований часник (однозубки) до посіву зберігаються в мішках або сітках в провітрюваних сухих складах.

Весь наш часник ми вирощуємо по дворічного циклу, з повітряних насіння часнику, таким чином отримуючи генетично здоровий часник і посадковий матеріал часнику

+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

По вопросам приобретения качественного посадочного материала сортового озимого чеснока и консультаций по вопросам посадки чеснока и выращивания в промышленных обьёмах обращайтесь

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net