+ 38-(097)-081-73-97

Однозубка насіння часнику

zaschita71@ukr.net

Однозубка насіння часнику

Однозубка насіння часнику купити

купити однозубка часнику, купити оптом однозубку, однозубкових цибулину, однодолю, сівок часнику

Вирощування часнику з однозубки дає можливість отримати репродуктивний урожай часнику відмінної якості

 

однозубка насіння часнику на посадку купити в Україні

Однозубка — це ще один гвинтик в механізмі вирощування часнику. Після запліднення повітряних цибулин з’являються однозубки: вони вже оздоровлено від паразитів і хвороб, добре зміцнюються в грунті і переносять зиму, до того ж цибулина велика.

Урожайність однозубки, не так сильно залежить від погодних умов, вона добре переносить заморозки, а урожай дає вже через рік. Отримання врожаю однозубок частково залежить від розміру повітряних цибулин. Ідеальними вважаються цибулини розміром 3 — 7 мм. В цілому, якщо добротно стежити за вирощуванням повітряних цибулин, то можна створити комфортні умови для посіву однозубок.

Насіння однозубки часнику на посадку легко і щільно вкорінюються в грунті, до того ж, вони звільнені від паразитів, тому з ними не доведеться довго возитися. При якісному обслуговуванні грунту і періодичному впровадженні добрив урожай до 7 т / га можна буде отримати на наступний рік!

приймаємо замовлення на однозубка насіння часнику і посадковий матеріал озимого часнику на весну 2019 року

Помічено, що свої насіння сходить набагато краще магазинних!

Купити якісне насіння однозубка часнику — це головна запорука гарного врожаю.
Ми розуміємо це, йдемо покупцям назустріч і доставляємо посівний матеріал часнику — насіння поштою в найкоротші терміни.
У нас Ви знайдете насіння високої якості як поштучно так і на вагу (насіння вагові)
Ми пропонуємо Вам насіння часнику тільки тих затребуваних і популярних сортів, які чудово зарекомендували себе в наших кліматичних умовах і адаптовані до нашого клімату.
Придбати посівний матеріал насіння часнику Ви можете післяплатою і по передоплаті.
Усі пропоновані Вам насіння зібрані вручну.
Проведено контроль на схожість. Дотримання всіх норм вирощування, збору, закладки та зберігання забезпечують 100% схожість cемя і роблять насіння конкурентноспроможними на ринку

Способи доставки:

Доставка здійснюється по всій території України перевізником Нова пошта, Ін-тайм або будь-яким іншим зручним для Вас способом, при необхідності надамо адресу і № відділення Нової пошти або Ін-тайм де можна забирати товар у Вашому населеному пункті. Послуги компанії-перевізника з доставки замовлення Ви оплачуєте на місці, при його отриманні.

Способи оплати:
Оплата здійснюється на відділенні перевізника тільки після того, як Ви переконаєтеся в якості товару. Також за згодою можлива оплата на картку Приват банку. Оплата за доставку здійснюється замовником на відділенні перевізника. Оплата за упаковку входить в суму замовлення. Якщо сума замовлення перевищує 1000 грн. передоплата становить 10% від загальної суми замовлення

Повернення і обмін:

Якщо Ви не зовсім задоволені своєю покупкою, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефонами. При цьому Вам необхідно повідомити: дату отримання замовлення, № товарно-транспортної накладної (декларації) і причину повернення або обміну посадкового матеріалу, адреса і Ваші контактні номери телефонів. Повернення або обмін неналежної якості замовлення здійснюється тільки якщо Ви зв’язалися з нами протягом 2 днів з моменту його отримання в відділенні компанії перевізника
Будемо раді Вам запропонувати:


✿✿✿ Насіння часнику (воздушки) ✿✿✿

✿✿✿ Семена часнику (однозубки) ✿✿✿

✿✿✿ Насіння часнику (ЗУБОК) ✿✿✿

Часник однозубка — НЕ сорт і не різновид, як вважають багато городники, які не стикаються з процесом розмноження культури. Часник однозубка — посадковий матеріал, проміжна стадія в процесі розведення цієї корисної овочевої культури.

Досвідченим городникам давно відомо, що будь-який сорт часнику періодично потребує омолодження і оновлення. В іншому випадку, з кожним роком врожайність буде знижуватися, смакові якості культури погіршуватися, а головки часнику дрібнішати. Як правильно виростити часник однозубка? Що далі з ним робити? Як домогтися високих врожаїв улюбленого сорту часнику? Детальна інформація та покрокова інструкція процесу — в даній статті.

Часник однозубка — способи розмноження
Часник — цінна овочева культура, яку легко виростити на своїй ділянці. Тим часом, важливо знати, що з кожним роком будь-який сорт часнику втрачає свої якості, дрібніє і вироджується. Тому так важливо періодично оновлювати наявний посадковий матеріал, тим самим омолоджуючи і оздоровлюючи цю культуру.

Розмножувати часник можна по-різному, використовуючи при цьому три види посадкового матеріалу:

Зубчики від зрілих головок часнику. При посадці формуються повноцінні головки.
Повітряні дрібні цибулинки (насіння), звані «бульбочками». Після посадки утворюють однозубкових головки часнику.
Севок — часник однозубка. Після посадки формують повноцінні багатозубкова цибулини часнику.

Оновлення генетичного потенціалу часнику, омолодження сорти і збільшення врожайності культури можливо лише в одному випадку — за допомогою посіву повітряних цибулинок, з яких виростає часник однозубка. Саме такий севок (цибулинка 1-й репродукції) допоможе повністю оновити сорт і відновити його цінні якості.

Що собою являє часник однозубка?
Назва часнику — «однозубкі» свідчить про наявність одного єдиного зубчики.
Зовні цей зубчик часнику має округлу форму і може відрізнятися один від одного тільки своїми розмірами. Звичайні зубчики часнику, як відомо, мають подовженою формою у вигляді «півмісяця».
Центр маси часнику однозубки збігається з центром «насіннєвий горошини». У звичного для нас зубчики часнику, центр маси трохи зміщений до денця.
Виростає однозубка при посадці такого насіннєвого матеріалу, як повітряні бульбочки.
Часник однозубка є посадковим матеріалом для отримання в подальшому повноцінних великих цибулин, що складаються з безлічі зубців.

Перед посадкою однозубка потребує сортування і калібрування. Залежно від розмірів севок поділяють на два класи.

Великий зубчик часнику (від 12 до 15 мм) відносять до I класу, з нього формується добре розвинена головка часнику з безліччю «дочірніх» зубчиків.
Севок меншого розміру (від 10 до 12 мм), що відноситься до II класу, дозволяє отримати цілісну головку часнику без зубчиків. Така цибулина використовується в подальшому в якості посадкового матеріалу при повторній висадці.
Севок розміром менше 10 мм для посадки краще не використовувати.

Часник однозубка використовується для розмноження цінних сортів часнику. Даний посадковий матеріал відмінно зберігається протягом 2-3-х років, не втрачаючи своїх якостей.

У чому переваги і недоліки часнику однозубка?
Здавалося б, навіщо ускладнювати собі завдання і вирощувати цибулю з маленьких бульбочек? Досить посадити звичайні зубчики і — урожай готовий! Виявляється, що не все так просто. По-перше, спосіб отримання головок часнику з дрібного насіння, за допомогою формування однозубка, вважається найбільш продуктивним і врожайним. За один рік з невеликої кількості посадкового матеріалу можна отримати велику кількість кінцевого продукту. По-друге, часник, вирощений з бульбочек, відрізняється підвищеною життєстійкістю і витривалістю, такий посадковий матеріал не буде заражений хворобами і пошкодження шкідниками.

Отже, даний спосіб розмноження часнику має багато переваг і достоїнств:

дозволяє омолодити і оновити наявний сорт часнику;
насіння, що використовуються для посадки часнику, відрізняються гарною зимостійкістю, витривалістю, стійкістю до шкідників (зокрема, нематод) і захворювань;
дозволяє згодом отримати значно більші врожаї часнику, в порівнянні з посадкою звичайних зубчиків;
округла форма часнику однозубка зручна для проведення калібрування (сортування) примірників перед посадкою;
севок відмінно вкорінюється і дозволяє отримувати врожаї вже на наступний після посадки рік.
головка часнику однозубка не вимагає додаткового разлущіванія;

Єдиним недоліком подібного насіннєвого матеріалу може бути його більш висока ціна, в порівнянні зі звичайними зубчиками часнику, призначеними для посадки. Це пояснюється підвищеними затратами в процесі вирощування часнику однозубка.

Як виростити часник однозубка?
Розглянемо покроковий процес вирощування часнику однозубка і подальшу його посадку з метою отримання повноцінних головок часнику.

Весь процес має однорічний або дворічний цикл розвитку, але завжди починається з посіву часниковий бульбочек.

1 спосіб вирощування 

часнику однозубка: «Дворічний цикл з прибиранням і пересадкою однолітка»
Бульбочки часнику висаджують у відкритий грунт восени, зазвичай на початку жовтня.
Насіння часнику однозубка прекрасно переносять зимівлю і дають дружні сходи навесні.
Влітку, в середині червня, з грядки викопують сформувалися однозубки і залишають їх на зберігання до осені.
Восени, під зиму, відсортоване часник однозубку висаджують в грунт для отримання великих головок часнику.
Збір врожаю проводять влітку наступного року.
при такій методології посадки часнику відпадає необхідність зберігання часниковий бульбочек взимку;
до того ж, навесні рослина максимально використовує накопичену в грунті вологу після танення снігу, що дає можливість ефективного зростання і розвитку овочевої культури. І навіть бур’яни не заважають рослині, так як сходи з’являються раніше будь-бур’яну;
прибирання однозубка проходить влітку, в суху спекотну погоду, коли часник повністю визрів;
на осінь все однозубки откалібровивают за розмірами і висаджують на ділянку за схемою, відповідно параметрам: чим дрібніше — тим густішим, чим більше — тим рідше. Дана схема посадки дозволяє раціонально використовувати площу городу або грядки.

Єдиним недоліком даного способу посадки є необхідність додаткової викопування однозубок влітку і їх подальша обробка: відділення від бадилля і коріння, сушка та сортування.

2 спосіб вирощування часнику однозубка: «Дворічний цикл без прибирання та пересадки однолітка»
Насіння часнику висівають в той же період, що і при першому способі посадки, на початку жовтня.
Протягом всього сезону за сходами залицяються, але влітку не викопують, а залишають на грядці до повного вилягання бадилля.
Збір врожаю цибулин проводять на наступне літо, приблизно через 20-21 місяць після посадки.

переваги цього методу ті ж, що і у першого способу. Крім цього, не потрібно викопувати й пересаджувати однозубку в середині циклу, розвинена коренева система дозволяє сформувати великі цибулини часнику самостійно;
головна умова цього методу посадки — спочатку сіяти насіння часнику разреженно, щоб згодом було місце для розвитку великої часниковою головки.
Недоліком способу можна вважати нераціональне (неекономно) використання посадкової площі і неможливість бракувати або впорядкувати неякісні однозубки.

3 спосіб вирощування часнику однозубка: «Однорічний цикл з прибиранням і пересадкою однолітка»
Насіннєвий матеріал часнику висаджують в грунт навесні, в квітні, за умови готовності грунту до агротехнічної обробки.
Збирання часнику однозубка здійснюють влітку, в липні місяці, коли повністю висохне і поляже бадилля.
Зібраний часник висаджують восени цього ж року, під зиму.
при такому способі вирощування насіння часнику зберігають до весни, не вивільняючи зі зрізаних стрілок. Зберігати стрілки потрібно в сухому місці при кімнатній температурі. Відлущувати бульбочки з стрілок слід безпосередньо перед посадкою;
однорічний цикл використовується рідко і більше підходить для регіонів з холодною, суворою зимою, коли великий ризик вимерзання часнику взимку, якщо не використовувати мульчирующий утеплюючий шар;
також цей спосіб використовують городники, які просто не встигли висадити насіння часнику восени;
перевагою цього способу посадки є отримання великої кількості якісного посадкового матеріалу. Крім цього, восени залишається достатньо часу для підготовки ділянки до весняної посадки.

Недоліком способу є невизначений час посадки навесні, яке легко можна пропустити. Тоді в грунті виявиться недостатньо природної вологи, а значить, буде потрібно додатковий полив. Також в цей період доведеться ретельно видаляти з’являються бур’яни і розпушувати грунт після поливів.

Посадка і догляд за повітряними цибулинами однозубкових часнику
Вирощування однозубкових часнику починається з посадки повітряних цибулинок. Розглянемо ключові умови заготовки, посадки і догляду за часниковими бульбочками.

Як і коли заготовлювати повітряні цибулинки однозубкових часнику?
Насіння часнику, т.зв. «Бульбочки» визрівають на стрілках дорослої рослини. Якщо необхідності в зборі насіння немає, — стрілки необхідно виламувати ще на початку їх росту.
Деякі городники все ж залишають хоча б кілька «контрольних» стрілок, щоб визначати строки збирання врожаю. Як тільки стрілки стають сухими, а оболонки суцвіття починають розтріскуватися — час викопувати часник із землі.

Вибирати суцвіття для збору бульбочек необхідно з найсильніших і здорових рослин.
Збір насіння часнику проводять в початковій фазі розтріскування оболонки суцвіть часнику, щоб вони не встигли висипатися на землю. Іноді деякі городники дивуються: «Чому виріс часник однозубка, якщо його не висаджували?» Відповідь очевидна: стався самосів і деякі бульбочки успішно проросли в однозубку.

Збирають насіння часнику, зрізуючи головки суцвіть з частиною стебла (близько 20 см). У такому вигляді насіннєвий матеріал зручно пов’язувати між собою і сушити, при цьому залишилися поживні речовини переходять з стебла в повітряні бульбочки.
У такому вигляді цибулинні бульбочки зберігають свою схожість до 2-х років. І тільки за кілька днів до посадки насіння вибирають (отшелушивают) з суцвіть.
Зовні бульбочки мають вигляд невеликих зерняток, нагадують за розміром насіння ячменю. Форма повітряних цибулинок, як правило, округла, рідше — овальна.

Досвідчені городники для весняної посадки практикують передпосадкової стратифікацію зібраних повітряних цибулинок. Для цього за 1,5-2 місяці до посадки бульбочки перекладають в холодне місце (холодильник, льох або під сніг) з температурою від 0 до + 40С. Стратифіковані насіння будуть швидше проростати і розвиватися надалі. Після «загартовування» бульбочки просушують і знезаражують в слабкому розчині перманганату калію. Посадковий матеріал, який пройшов таку підготовку, буде повністю готовий до посадки.

Як і коли сіяти повітряні цибулинки часнику однозубка?
Перед посівом часниковий насіння, приблизно за 1 місяць, готується ділянку: грунт перекопується, при необхідності вносяться добрива, видаляються бур’яни, після чого грядка розрівнюється граблями. З добрив під перекопування найкраще використовувати фосфорні калійні комплекси з розрахунку 40 г на 1 м2.
Висівають бульбочки часнику навесні або восени, в залежності від способів посадки, розглянутих вище. Якщо посадку проводять восени, роблять це орієнтовно за 2-3 тижні до настання стійких холодів.
Перед посадкою обмолочені насіння перебирають і відсортовують. Як правило, дуже дрібні екземпляри викидають, залишаючи для посадки середні і великі бульбочки часнику, які швидше вкорінюються і успішно зимують.
Висівати бульбочки можна кількома способами: широкої або вузької стрічкою. При масових посадках використовують перший метод з шириною стрічки близько 10 см і відстанню між ними в 20 см. Якщо ж кількість насіння невелика — краще використовувати вузькі стрічки з інтервалом між висадженими бульбочками в 1-1,5 см. Загущені посадки насіння сформують дрібні однозубки, що негативно позначиться на здобутті хорошої врожаю.
Заглиблювати насіння часнику в грунт слід на 2-2,5 см. Після посіву грунт злегка накочують, забезпечуючи тісний контакт бульбочек з грунтом для кращого розвитку їх кореневої системи.

Який догляд забезпечити висаджених повітряні цибулинки часнику однозубка?
Період росту і розвитку бульбочек часнику відрізняється від звичайних рослин і є досить коротким. За весь період вегетації рослина утворює невелику кількість дрібних листя. Тому сіянці потребують додаткових підгодівлі.
Спочатку в грунт вносять азотсодержащие добрива, що стимулюють ріст зеленої маси рослини. Потім через 1,5-2 тижні додають збалансовані мінеральні комплекси.
Підживлення, як правило, поєднують з поливом і розпушуванням міжрядь.
Догляд за проростають сіянцями включає в себе регулярний полив (в разі відсутності опадів), розпушування та видалення бур’яну. Особливо важливо забезпечити полив сіянців в посушливий період.
При посадці озимих повітряних цибулинок важливо стежити, щоб ділянка взимку був покритий товстим шаром снігу. У разі мізерних опадів сніг можна зібрати звідусіль, щоб забезпечити сіянцям достатню вологість у весняний період.

Посадка і догляд за часником однозубка
У міру зростання з висадженої бульбочки формується часник однозубка, який буде використовуватися для наступної посадки і отримання повноцінних головок часнику. Розглянемо всі нюанси вирощування часнику однозубки: від моменту його визрівання до подальшої посадки у відкритий грунт.

Як і коли прибирати часник однозубку?
Збір часнику однозубки слід здійснювати вчасно, не затягуючи строки збирання. Якщо запізнитися зі збором цибулин, вони почнуть заглиблюватися в грунт, бадилля висохне, і частина врожаю буде втрачена. Погода для прибирання повинна бути сонячна і суха.
Коли ж слід прибирати однозубки озимого часнику? Викопувати часник однозубку необхідно, коли листя ще зелені (жовтіють тільки кінчики) і лише починають хилитися до землі. Причому, якщо насіннєвий матеріал був спочатку відкалібрований, дрібні екземпляри викопують трохи раніше, ніж великий матеріал.
Для збору однозубки цибулини акуратно підкопують лопатою, витягують за бадилля і струшують землю. Потім викопаний часник укладають на кілька годин біля рядів, на грядку, для просушування.
Після просушування однозубку переносять під навіс, щоб гичка остаточно висохла.
Висушений часник очищають від гички, коренів і залишають на зберігання до висадки в грунт. Деякі городники воліють пов’язувати часник однозубку в пучки і в такому вигляді розвішувати на горищі або в сараї, а вже перед самою посадкою очищати від стебел.

Як зберігати однозубки часнику?
Зберігати часник однозубку потрібно в сухому, провітрюваному приміщенні (на горищі, під навісом), з температурою повітря близько + 100С.

Зберігати часник краще розсипаних в один шар або в підвішених сітках. Підійдуть також невисокі ящики, які встановлюють на стелажі.
Якщо цибулини зберігалися неочищеними (з бадиллям), перед посадкою їх очищають від сухого листя і коренів.
Наступним етапом предпосадочной підготовки часнику — севка є сортування часнику за розміром.

Як і коли садити однозубки часнику?
Посадка часнику однозубка проводиться в терміни, як для звичайного озимого часнику, тобто восени, приблизно, в першій половині жовтня.
Кількість врожаю буде залежати від розмірів однозубки часнику, використовуваних при посадці і загальної норми посіву. Занадто дрібні екземпляри однозубки і загущені посадки не зможуть забезпечити отримання великих цибулин.
Примітний той факт, що при однаковій масі головки однозубки і зубчики часнику, більша цибулина вийде все ж з однозубки.
Грунт для посадки часнику повинна бути пухкої, з великим вмістом органіки. Для цих цілей ідеально підійде перегній, компост або перепрілий гній, використовувані з розрахунку 10 л на 3 м2 ділянки. Головна умова — не вносити в грунт свіжий гній, який згубно впливає на насіннєвий матеріал і може повністю погубити посадки часнику. З огляду на світлолюбна культура, грядку краще розбивати в добре освітленому, що не притінку.
Попередниками для посадки часнику можуть бути будь-які рано визріває культури: огірки, зелень, моркву. Не варто садити часник на ділянці, де до цього росли його «родичі» (цибуля, часник), щоб уникнути зараження типовими для них хворобами або шкідниками.
Висаджувати однозубки на грядку слід приблизно за такою ж схемою, що і звичайні зубці часнику. Відстань між екземплярами залишають близько 15 см, в міжряддя — не менше 20 см. Глибина загортання цибулини становить 6-7 см.
Різні фракції (відсортовані за розміром) часнику краще висаджувати окремо, кожну в свої рядки.
Деякі городники практикують при посадці севка робити на грядці мікродренаж, який передбачає захист цибулин від загнивання. Для цього в лунку або в борозенки безпосередньо перед посадкою цибулин насипають тонкий шар піску.

Який догляд забезпечити висаджений часнику однозубка?
У процесі росту часнику серед листя можуть з’являтися стрілки, які необхідно видаляти. В іншому випадку, врожайність овочевої культури значно знизиться.
Часник однозубка сприятливо відгукується на періодичні підгодівлі, що забезпечують рослині додаткові поживні елементи.
До основних агротехнічним заходам по догляду за зростаючими головками часнику відноситься: полив, розпушування та прополювання грядок.
Збір врожаю технічного часнику проводиться як зазвичай: спочатку викопують головки з сухою бадиллям, струшують з них зайву землю, потім часник просушують, очищають від коренів і сухого листя і залишають на зберігання і для подальшого використання. Важливо приблизно за 1,5-2 тижні до збирання припинити всі поливи, щоб грунт підсох і було зручно викопувати головки часнику. Зберігається часник в сухому прохолодному місці.

Існує безліч сортів озимого і ярого часнику. Озимий часник висаджують зазвичай восени, під зиму, а ярої, як і більшість інших овочів — навесні. Озимий часник характеризується скоростиглістю, витривалістю, високою врожайністю і має один ряд великих зубчиків. Яровий часник містить кілька рядів більш дрібних зубчиків, краще і довше зберігається і практично не стрілку.
Одним з найбільш популярних вважається озимий середньостиглий сорт часнику з красивою назвою «Софіївський». Цей різновид відрізняється дуже великими визріли головками, що досягають від 100 до 350 г. Таким чином, з 1 га землі можна зібрати до 3,5 т технічного часнику. Даний сорт позитивно зарекомендував себе у багатьох регіонах країни, завдяки гарній морозостійкості, посухостійкості і лежкості. «Софіївський» не втрачає своїх смакових якостей і корисних властивостей навіть після 10-11 місяців після збору. Сорт має характерний для часнику сильним ароматом і яскраво вираженим терпким смаком. Не рекомендується висаджувати цей сорт більше 2-х років на одній грядці, інакше його врожайність буде знижуватися, а смакові якості погіршуватися. Кожні 3-4 роки слід оновлювати сорт «Софіївський» за рахунок вирощування часнику однозубка.

Таким чином, часник однозубка — відмінний посадковий матеріал, з якого виходять високі врожаї великого багатозубкова часнику. Схема отримання такого часнику проста і не хитромудро: посів повітряних цибулин, з яких визріває часник однозубка; посадка часнику однозубка, з якого визрівають повноцінні головки часнику.

Купити насіння часнику | Воздушка,Однозубка,Часник зубок | Вирощування озимого часнику насіння. Збір. Зберігання. Посів

Насіння часнику купити |Воздушка,Однозубка,Часник | Вирощування озимого часнику насінням.Збір.Збереження.Посів

посадка чеснока одозубковой луковицей
посадка часнику однозубковою цибулиною

посадка часнику однозубковою цибулиною. норма посадки однозубки на сотку гектар. Вирощування часнику з однозубки

купить однозубку чеснока. Цена
купити однозубку часнику за оптовими цінами

розрахунок вартості однозубки. Купити однозубку часнику. Продаж однозубки. Ціна однозубки від 1кг. Розрахунок оптової ціни

однозубку чеснока купить
однозубку чеснока купить на посадку

способи посадки і вирощування часнику з однозубки часнику з насіння часнику. Догляд за посадками однозубкових цибулин часнику

выращивание чеснока из однозубки
посадка і вирощування однозубкою

посадка часнику однозубки восени / навесні. Спосіб посадити виростити часник з однозубкових цибулини часнику

Посадковий матеріал озимого часнику буває в трьох видах 1. в повітряному насінні часнику; 2. насінні часнику — однозубках часнику; 3. і такому насінні часнику — як в зубках часнику з цільної головки часнику поділеної на зубки

Представлені до продажу і є в наявності 1.Насіння часнику (воздушка, повітряне насіння, бульбочки часнику, цибулини часнику); 2. однозубки часнику; 3. Посадковий часник (зубок);

Насіння часнику, повітряна бульбочка, повітряна кулька, повітряна кулька НАСІННЯ цибульки часнику може бути висаджене в грунт як восени під зиму, так і на початку весни, як ЯРОВИЙ (ЯРИЙ) часник для отримання врожаю однозубки в червні поточного року. 

Норма висіву насіння часнику становить від 50 до 70 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Однозубка озимого часнику (сівок) може бути висаджена в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Перша репродукція однозубок вирощена з повітряного насіння. Для отримання відмінного врожаю товарного часнику в наступному році. 

Норма висадки однозубок озимого часнику (сівка) часнику від 300 кг до 900 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Зубок часнику може бути висаджений в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Для отримання врожаю товарного часнику в наступному році. Перша репродукція зубків часнику вирощена з однозубки (сівка) озимого часнику. 

Норма висадки зубків 40-грамового часнику становить від 2 000 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

+ 38-(097)-081-73-97

Однозубка насіння часнику

zaschita71@ukr.net

Однозубка насіння часнику

По вопросам приобретения качественного посадочного материала сортового озимого чеснока и консультаций по вопросам посадки чеснока и выращивания в промышленных обьёмах обращайтесь

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net