+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

Посадка однзубки часнику

посадка часнику однозубковой цибулиною.норма посадки однозубки на сотку гектар. вирощування часнику з однозубки

посадка часнику однозубкою. норма посадки однозубки на сотку гектар. вирощування часнику з однозубки

Однозубкі висаджують під зиму і навесні. Однак при весняній посадці гальмується розгалуження часнику і підвищується ймовірність утворення такої самої однозубки, але більшого розміру, тобто повноцінної головки товарного часнику при весняній посадці однозубки не вийде, тому що цибулина часнику — однозубка за такий короткий проміжок часу (з квітня по серпень) не встигає поділитися на зубки.
Надалі таку «однозубку» можна можна використовувати при технічній переробці часнику і при переробці овочів і м’яса. Коштує така «однозубка» на порядок дешевше і не має нічого спільного з однозубкі озимого часнику першої репродукції яку ми пропонуємо Вам
Посадка часнику однозубкі часнику першої репродукції сприяє оздоровленню посадкового матеріалу часнику. Виключається можливість зараження грунту хворобами і шкідниками часнику і виродження часнику. Сам часник вирощений з однозубки першої репродукції стійкий до захворювань і прекрасно зберігає свої якості і є репродуктивним протягом декількох років.
Посаджені навесні однозубки часнику не встигає сформуватися в повноцінну головку часнику, яка поділилася на зубки! Посадка однозубки навесні призводить тільки до вирощування однозубки більшого розміру.

Найбільш надійним способом вирощування часнику, є спосіб вирощування озимого часнику з пересадкою однозубки. Для отримання головок товарного (продовольчого) часнику встановлена ​​норма висіву однозубкових цибулин:

250-300 кг / га — для дрібних однозубкових цибулин часнику;

400-900 кг / га — для великих однозубкових цибулин часнику;

Норма висіву однозубки часнику становить у середньому ВІД 300 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см.

Підготовка ґрунту під посів однозубок часнику (севка) проводиться аналогічно підготовці ґрунту традиційної посадці часнику зубками. Висівають однозубки за такими ж схемами, на таку ж глибину і в такі ж терміни, як і при вирощуванні часнику зубками. (Бажано висівати однозубки тільки восени).
Майбутній урожай товарного часнику на пряму залежить від якості однозубок і норми висіву.
На 1 га норма висіву однозубки становить ВІД 300 кг при ширині міжрядь 45 см з розрахунку 10-15 рослин по погонному метру.

При середній вазі цибулини однозубки часнику першої репродукції в 1 грам кількість посадкового матеріалу часнику — однозубки першої репродукції складе 300 кг.

При середній вазі цибулини однозубки часнику першої репродукції в 3 грами кількість посадкового матеріалу часнику — однозубки першої репродукції складе 900 кг.

Встановлено, що при однаковій масі однозубки і зубки цибулина виходить крупніше при вирощуванні, з однозубки часнику першої репродукції.

Маса товарної цибулини часнику (товарного часнику) підвищується по всіх фракціях однозубок зі збільшенням площі живлення рослини і доглядом за рослиною

Встановлена ​​пряма залежність між розміром фракції однозубки і висотою рослин, врожайністю і масою цибулини (чим більше по фракції однозубки, тим вище всі три показники).

При ширині міжрядь 45 см 1 гектар (умовно 100 м х 100 м) складається з 222 рядків, на кожному з яких росте 10 -15 рослин по погонному метру.

Відповідно на 1 гектар висаджується 300 000 (триста тисяч) рослин часнику БУДЬ-ЯКОГО сорти.

Що б засадити 1 сотку часником (зубчиками часнику) або однозубкі часнику необхідно висадити 3 000 (три тисячі) рослин часнику при ширині міжрядь 45 см з розрахунку 10- 15 рослин по погонному метру.

Однозубкі часнику середньою вагою 1,4 грама на 1 сотку при такій схемі посадки необхідно 4 кг тому в 1 кг міститься 750 однозубок.

4 кг х 750 однозубок (вага однозубки 1,4 грама) = 3 000 (три тисячі) рослин.

Відповідно витрата посадкового матеріалу — (однозубки) складе 400 кілограм на 1 гектар.

Зубков (головок) часнику вагою від 40 грам на 1 сотку при такій схемі посадки необхідно 20 кг

(За умови, що головка часнику містить не менше 6 повноцінних зубчиків)

20 кг х 6 зубків х 25 головок часнику (1 кг складається з 25 штук 40-грамового часнику) = 3 000 (три тисячі) рослин

Відповідно витрата посадкового матеріалу — (зубків часнику) складе 2 0000 кілограм на 1 гектар.

Чим часник крупніше тим норма висіву часнику природно більше.

посадочный материал чеснока

+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

По вопросам приобретения качественного посадочного материала сортового озимого чеснока и консультаций по вопросам посадки чеснока и выращивания в промышленных обьёмах обращайтесь

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net