+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

Купити однозубку часнику. Вартість однозубки

розрахунок вартості однозубки. Купити однозубку часнику. Продаж однозубки. Ціна однозубки від 1кг. Розрахунок оптової ціни

Ціна на однозубку часнику. Розрахунок вартості і норми висіву однозубки. Купити однозубку часнику оптом від 1 кг

однозубка

однозубка часнику купити — (сівок часнику, однозубкову цибулину, однодолю) — за ціною 200 грн 1 кг.  

Передбачені знижки на однозубку часнику оптовим покупцям. Ціна на однозубкових цибулину часнику (однозубку) обговорюється індивідуально по телефону

☎ + 38 (097) -081-73-97

Ціна на однозубку часнику формується виходячи з потреб ринку і з такого факту:

Що б засадити 1 сотку (зубчиками часнику) або засадити 1 сотку (однозубкі) необхідно висадити 3 000 000 (триста тисяч) рослин часнику при ширині міжрядь 45 см з розрахунку 10- 15 рослин по погонному метру.

Однозубкі часнику необхідно 4 кг тому в 1 кг міститься 750 однозубок, а 1 кг головок часнику (для посадки) складається з 25 чесночіни вагою від 40 грам (діаметр 40 мм).

За умови, що головка часнику містить не менше 6 повноцінних зубчиків, на посадку необхідно не менше 20 кг такого часнику на 1 сотку. Відповідно 2 тонни на 1 га.

Однозубка часнику купити як насіння часнику, а саме купити однозубку, насіння, однозубкових цибулину, однодолю севок часнику по найпривабливішим і вигідними оптовими цінами можна у нас.

Замовляючи однозубку часнику насамперед слід враховувати що ми є виробниками і наші ціни на однозубку на порядок нижче ніж аналогічна продукція в інтернет — магазинах насіння. Про якість анаологічной продукції думаємо тут зайвим навіть згадувати.

З огляду на те, що норма висіву однозубки часнику складає всього від 300 кг на 1 га, то посадка часнику саме однозубкі за цінами виробника дуже приваблива і вигідна.

Навіть при такій здавалося б «надзвичайною» ціною на однозубку часнику в 200 грн за 1 кг засіяти гектар часнику обходиться в 60 000 грн і при врожайності часнику сорту «Софіївський» в середньому 14 тонн навіть за найскромнішими цінами не складно порахувати прибуток і вигоду.

Виростивши на перший рік з повітряних насіння часнику однозубку можна її реалізувати як висококласний посадковий матеріал або розсадити для себе для отримання врожаю повноцінного товарного часнику на наступний рік.

На практиці врожайність товарного часнику сорту софиевский вирощеного з однозубки становить до 14 000 кг з 1 га.

Пропонуємо Вам повітряні насіння часнику популярних і затребуваних сортів часнику «Софіївський» і сорти часнику «Промінь», які були виведені українськими селекціонерами і ідеально підходять для вирощування в Україні що не можна сказати про часник імпортної селекції.

Пропоновані Вам сорти часнику мають високу ступінь стійкості до впливу низьких температур, а також більшої частини типових недуг (особливо, до фузаріозу) і шкідників часнику.

Такі сорти часнику відноситься до ряду універсальних стільників часнику, не вимогливі до якості грунту, а також досить невибагливі в агротехнічному плані. Серед інших часниковий сортів поширених в Україні виділяються підвищеною зимостійкістю, а крім того можуть дуже добре переносити посушливу погоду.

Посів однозубкі часнику першої репродукції сприяє оздоровленню посадкового матеріалу часнику і дає можливість отримати міцний здоровий часник який зберігає свої товарні якості від сезону до сезону.

При посіві часнику однозубкі першої репродукції знижується ймовірність зараження грунту хворобами і шкідниками часнику

 

Весь наш часник ми вирощуємо по дворічного циклу, з повітряних насіння часнику, таким чином отримуючи генетично здоровий часник і посадковий матеріал часнику

+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

По вопросам приобретения качественного посадочного материала сортового озимого чеснока и консультаций по вопросам посадки чеснока и выращивания в промышленных обьёмах обращайтесь

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net