+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

Повітряне насіння часнику купити

повітряне насіння часнику, воздушку купити оптом, насіння часнику продам від виробника оптом, насіння часнику ціна

Выращивание чеснока из воздушки повышает коэффициент разведения чеснока в несколько раз

Воздушные семена чеснока — Семена чеснока (воздушка) — 100% всхожесть. Собраны вручную. Откалиброваны и просушены.  Семена последней стадии вызревания. Идеально подходят для посева во всех климатических зонах. 

Оптимальним розміром воздушки часнику для отримання однозубка є 3-7мм.

Після збору і калібрування насіння воздушки протягом 90 днів слід слід зберігати при температурі 18-24С, а потім при температурі 2-6 С в сховищах з активною вентиляцією. Істотне збільшення врожаю забезпечує передпосівна обробка макро і мікроелементами.

Посадку насіння воздушки проводять за схемою 50 + 20 см, 60 + 40 + 40, 55 + 15. При вирощуванні без пересадки відкалібровані цибулини висівають з розрахунку 1 млн шт / га: при масі 1000шт — 35-40г — 50-70 кг / га; при масі 1000шт — 100-150 г — 150 кг / га. Така норма забезпечує густоту стояння 500-600 тис шт / га

Повітряні насіння поділяють на 4 групи: 

діаметром 6-8 мм, 

5-6мм, 4-5мм, 

і до 4 мм. 

В умови півдня України, при достатньому рівні вологи, повітряні цибулини розміром 5-10 мм і більше формують багатозубкова цибулину і викидають стрілку за один рік.

калібрування насіння воздушки протягом 90 днів слід слід зберігати при температурі 18-24 С, а потім при температурі 2-6 С в сховищах з активною вентиляцією. Істотне збільшення врожаю забезпечує передпосівна обробка макро і мікро елементами

Насіння воздушки часто використовуються поряд з розмноженням часнику зубками в промисловому виробництві і часто використовується метод вирощування товарного повноцінного часнику з насіння воздушки.

Насіння воздушки часнику на думку багатьох дослідників повинні бути основним посадковим матеріалом, оскільки використання насіння воздушки в 10-15 разів збільшує коефіцієнт розмноження часнику, істотно зменшуючи витрати, сприяє оздоровленню посадкового матеріалу (так як виключається зараження нематодою і кліщем, володіє підвищеною стійкістю до хвороб) .

Вирощування часнику таким способом з насіння воздушки передбачає два етапи: з воздушки вирощують однозубки, з яких в подальшому вирощують грунтові цибулини. При цьому в практиці вирощування озимого часнику можна виділити три способи:

з пересаджуванні (дворічний цикл)
без пересаджування (дворічний цикл)
літній посів повітряних цибулин після зимового зберігання (однорічний цикл)
При перших двох циклах насіння воздушки висівають восени (друга-третя декада вересня), і протягом весни і літа з них вирощують однозубки.

При вирощуванні з пересадкою їх викопують влітку і пересаджують під зиму, забезпечуючи необхідну площу харчування.

При вирощуванні без пересадки, однозубки НЕ викопують, а залишають на тому ж місці для вирощування часнику в наступному році. 

При такому посіві необхідну густоту формують нормою посіву повітряних цибулин в перший рік.

При третьому способі зібрані суцвіття повітряних цибулин зберігають при температурі 8-14 С до липня наступного року. У першій декаді липня цибулини висівають, обов’язково використовуючи полив. 

До настання морозів вони формують добре розвинену кореневу систему і надземну частину, і в наступному році з них отримують товарні грунтові цибулини часнику.

Купити насіння часнику | Воздушка,Однозубка,Часник зубок | Вирощування озимого часнику насіння. Збір. Зберігання. Посів

Насіння часнику купити |Воздушка,Однозубка,Часник | Вирощування озимого часнику насінням.Збір.Збереження.Посів

посадка чеснока воздушными семенами
посадка часнику воздушкой восни/весною

посадка часнику повітряними насінням. Норми посадки воздушки на сотку гектар. Вирощування часнику з воздушки

Купить воздушку чеснока. Стоимость воздушки
купити воздушку часнику за оптовими цінами

розрахунок вартості воздушки. купити воздушку часнику. Ціна на повітряне насіння оптом від кг. Розрахунок оптової ціни насіння

воздушку часнику купити на посадку

способи посадки і вирощування часнику з повітряного насіння часнику.Догляд за посівами повітряних насіннин часнику

Выращивание чеснока из воздушки
посадка і вирощування воздушкой

посадка часнику повітряним насінням восени / навесні. Спосіб посадити виростити часник з повітряної цибулини

Посадковий матеріал озимого часнику буває в трьох видах 1. в повітряному насінні часнику; 2. насінні часнику — однозубках часнику; 3. і такому насінні часнику — як в зубках часнику з цільної головки часнику поділеної на зубки

Представлені до продажу і є в наявності 1.Насіння часнику (воздушка, повітряне насіння, бульбочки часнику, цибулини часнику); 2. однозубки часнику; 3. Посадковий часник (зубок);

Насіння часнику, повітряна бульбочка, повітряна кулька, повітряна кулька НАСІННЯ цибульки часнику може бути висаджене в грунт як восени під зиму, так і на початку весни, як ЯРОВИЙ (ЯРИЙ) часник для отримання врожаю однозубки в червні поточного року. 

Норма висіву насіння часнику становить від 50 до 70 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Однозубка озимого часнику (сівок) може бути висаджена в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Перша репродукція однозубок вирощена з повітряного насіння. Для отримання відмінного врожаю товарного часнику в наступному році. 

Норма висадки однозубок озимого часнику (сівка) часнику від 300 кг до 900 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Зубок часнику може бути висаджений в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Для отримання врожаю товарного часнику в наступному році. Перша репродукція зубків часнику вирощена з однозубки (сівка) озимого часнику. 

Норма висадки зубків 40-грамового часнику становить від 2 000 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

По вопросам приобретения качественного посадочного материала сортового озимого чеснока и консультаций по вопросам посадки чеснока и выращивания в промышленных обьёмах обращайтесь

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net