+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

Строки посадки озимого часнику

Посадка озимого часнику восени або весною

Календар посадки часнику

Оптімальний час для посадкової кампанії різниться в залежності від району. Досвідчені фермери вирішують, коли садити часник, беручи до уваги місцеві кліматичні особливості. Не варто орієнтуватися тільки на погоду — осінь мінлива і теплі дні можуть раптово змінитися першими заморозками, після чого садити часник вже буде поздно.

З урахуванням правил промислового вирощування в Україні озимого часнику, терміни посадки професійні виробники аграрної продукції вибирають в залежності від регіону: в західних і південних районах сприятливі дні для посадки часнику в жовтні, в останній декаді; в центральних — в третій декаді вересня, допускається посадка озимого часнику в жовтні, в перших числах; в восточ их і північних — в середній декаді сентября.

Строк підбирають таким чином, щоб до початку зими рослини встигли сформувати кореневу систему і міцно вкоренитися, можливо, навіть прорости до 2 см і випустити 1-2 листочка.  Оптимальним часом посадки озимого часнику вважається момент, коли температура в верхньому шарі грунту досягає 10-12 ° С. Весною коренева система часнику починає розвиватися при температурі в 1-3 градуси морозу. Паростки з’являються, коли грунт прогрівається до плюс 3-5 ° С. Цибулина формується при 15-20 ° С, а дозріває — при 20-25 ° С. Зимостійкисорти можуть витримувати морози до -25 ° С. Але навіть для такого насіннєвого матеріалу, визначаючи, коли садити озимий часник, необхідно дати зубчикам можливість пустити коріння до перших морозів.  Тоді вже після перших весняних сонячних днів з’являться нові паростки.

Погано вкорінені рослини мають тенденцію вимерзати вже при -10 ° С. Тому для озимих сортів найкращим часом посадки часнику вважають 3-4 тижні до того, як в даній кліматичній зоні зазвичай починаються регулярні заморозки.

адиційно озимий часник починають садити за два-три тижні до заморозків, щоб він встиг вкоренитися. Зазвичай в середній смузі це роблять в кінці вересня. Але якщо ночами температура стала опускатися нижче 10 градусів, то варто посадити часник вже зараз. Щоб він не вимерзла і дав хороший урожай, є кілька нехитрих, але важливих правіл.

1. Два роки поспіль на одному місці не сажать.Чеснок любить, коли йому частіше змінюють місце проживання. Вважається навіть, що висаджувати на попереднє місце можна не раніше, ніж через п’ять років.  Але не у всіх є можливість, тому місце посадки краще чергувати хоча б через два-три року.Також часник не любить «жити» там, де тільки що прибрали цибулю. Не варто садити його і після пасльонових (томати, перець, баклажани, щоб не заразити фузаріозом). А ось після баштанних — гарбузів, патисонів, кабачків, а також після капусти і бобових озимий часник росте просто відмінно. Дуже любить сусідство з клубнікой.

2. Гнієм не потрібно подкармлювати. Перед посадкою землю не варто удобрювати гноєм.  Часник любить родючі, але нейтральні грунту, а гній трохи закисляет землю і занадто насичує азотом. 

Найкраще для підгодівлі підійде торф, з яким потрібно перекопати землю на багнет лопати. І додати 20-30 г суперфосфату і 20 г калійної добрива на один квадратний метр. Перед посадкою можна додати аміачної селітри — 10 г на кв. метр. 

Взагалі озимий часник віддає перевагу легким — супіщаністим грунтам — грунту, не любить тінь і вогкість. Тому, якщо ділянка знаходиться в низині, а грунту важкі, постарайтеся підібрати для часнику місце вище. Але при цьому земля не повинна бути занадто щільною, інакше вона просто виштовхне часник взимку і він замерзне. Але і занадто м’яка може нашкодити — тягнути його вниз і тоді головки вийдуть мілкими.

3. Перед посадкою замочіть. Щоб не дати часнику захворіти, попередньо добре просушені зубчики часнику можна замочити на 2-3 години в рожевому розчині марганцівки. Для більшого ефекту агрономи і садівники рекомендують міцний розчин кухонної солі (столова ложка на літр води) — але час мінімальне — 2-3 хвилини.  Або розчин мідного купоросу (чайна ложка на 2 літри води) — теж на 3 мінуткі.

4. Не тисніть на них! Не забудьте звільнити зубчики від «материнського» денця, щоб воно не затримувало зростання. Висаджувати часник потрібно на відстані приблизно 10-15 см. Якщо дотримуєтеся рядки — відстань між ними має бути не менше 20-25 см. 

Сильно зубчики не вдавлюють! Це може порушити ріст коренів. Прокопати ямку приблизно на глибину вказівного пальця і покладіть туди зубчик. Від його «пензлика» до поверхні має бути не більше трьох-чотирьох см. 

Між тим, деякі агрономи радять садити часник і на велику глибину — особливо якщо ви запізнилися з посадками і через три-чотири дні вам вже обіцяють заморозки. 

Більш глибока посадка вбереже часточки від холоду, але може позначитися на урожайності.

5. І не забудьте замульчіровать. Якщо земля перед посадкою надто суха, полийте її. Але саме перед посадкою. Після посадки не забудьте замульчувати ямки торфом, перегноєм або тирсою приблизно на 2-5 см.  Рекомендується для затримання снігу на грядках (тобто створення теплої ковдри) розкласти хмиз.

Навесні не забудьте прибрати мульчу!

Купити насіння часнику | Воздушка,Однозубка,Часник зубок | Вирощування озимого часнику насіння. Збір. Зберігання. Посів

Насіння часнику купити |Воздушка,Однозубка,Часник | Вирощування озимого часнику насінням.Збір.Збереження.Посів

Воздушка семена чеснока купить
воздушка насіння часнику

продам повітряні насіннини часнику воздушку купити насіння часнику воздушку. Купити насіння часнику на посадку

Воздушные семена чеснока купить
повітряне насіння купити

купити повітряне насіння, воздушку, бульбочку сортового часнику. Продам повітряне насіння озимого часнику на посадку

Воздушка семена чеснока купить
посадка воздушки часнику

продам воздушные семена чеснока воздушку купить семена чеснока воздушка. Купить семена чеснока воздушку на посадку

посадка чеснока воздушными семенами
посадка часнику воздушкой восни/весною

посадка часнику повітряними насінням. Норми посадки воздушки на сотку гектар. Вирощування часнику з воздушки

Купить воздушку чеснока. Стоимость воздушки
купити воздушку часнику за оптовими цінами

розрахунок вартості воздушки. купити воздушку часнику. Ціна на повітряне насіння оптом від кг. Розрахунок оптової ціни насіння

воздушку часнику купити на посадку

способи посадки і вирощування часнику з повітряного насіння часнику.Догляд за посівами повітряних насіннин часнику

Выращивание чеснока из воздушки
посадка і вирощування воздушкой

посадка часнику повітряним насінням восени / навесні. Спосіб посадити виростити часник з повітряної цибулини

Однозубка чеснока купить
однозубка насіння часнику

продам однозубку насіння часнику, севок, часник однозубку. Купити насіння часнику однозубку першої репродукції на посадку

Купить однозубку чеснока
однозубку часнику купити

купити однозубку часнику, севок, однодолю, однозубок сортового часнику. Продам однозубку озимого часнику на посадку

посадка однозубки часнику

продам однозубку, однозубка часнику, севок, однодолю озимого часнику. Купити насіння часнику однозубку на посадку

посадка чеснока одозубковой луковицей
посадка часнику однозубковою цибулиною

посадка часнику однозубковою цибулиною. норма посадки однозубки на сотку гектар. Вирощування часнику з однозубки

купить однозубку чеснока. Цена
купити однозубку часнику за оптовими цінами

розрахунок вартості однозубки. Купити однозубку часнику. Продаж однозубки. Ціна однозубки від 1кг. Розрахунок оптової ціни

однозубку чеснока купить
однозубку чеснока купить на посадку

способи посадки і вирощування часнику з однозубки часнику з насіння часнику. Догляд за посадками однозубкових цибулин часнику

выращивание чеснока из однозубки
посадка і вирощування однозубкою

посадка часнику однозубки восени / навесні. Спосіб посадити виростити часник з однозубкових цибулини часнику

купить зубки чеснока
зубок насіння часнику

продам часник на посадку зубок насіння часнику, зубчики. Продаж зубків часнику на посадку купити часник

зубок часнику купити

купити зубок насіння часнику, зубчик зубок сортового часнику. Продам зубок озимого часнику насіння на посадку

Зубок чеснока на посадку купить
продам зубок часнику

продам часник на посадку зубок насіння часнику, зубчики. Купити насіння часнику зубок на посадку

посадка чеснока зубком
посадка часнику зубками з головки (цибулини)

посадка часнику зубками. норма посадки часнику на сотку гектар.вирощування часнику зубчиками з цибулини часнику

Купить зубки чеснока. Стоимость чеснока
купити зубчики часнику/часник по оптовим цінам

розрахунок вартості часнику купити зубок часнику. Продаж зубків часнику. Ціна зубків часнику від 1кг. Розрахунок оптової ціни

зубок чеснока купить
зубчики часнику купити на посадку

способи посадки і вирощування часнику з зубків часнику насіння часнику. Догляд за посадками часнику зубками

Выращивание чеснока из зубков
посадка і вирощування зубком

посадка часнику зубками восени / весной. Спосіб посадити виростити часник зубчиками з цибулини часнику

Посадковий матеріал озимого часнику буває в трьох видах 1. в повітряному насінні часнику; 2. насінні часнику — однозубках часнику; 3. і такому насінні часнику — як в зубках часнику з цільної головки часнику поділеної на зубки

Представлені до продажу і є в наявності 1.Насіння часнику (воздушка, повітряне насіння, бульбочки часнику, цибулини часнику); 2. однозубки часнику; 3. Посадковий часник (зубок);

Насіння часнику, повітряна бульбочка, повітряна кулька, повітряна кулька НАСІННЯ цибульки часнику може бути висаджене в грунт як восени під зиму, так і на початку весни, як ЯРОВИЙ (ЯРИЙ) часник для отримання врожаю однозубки в червні поточного року. 

Норма висіву насіння часнику становить від 50 до 70 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Однозубка озимого часнику (сівок) може бути висаджена в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Перша репродукція однозубок вирощена з повітряного насіння. Для отримання відмінного врожаю товарного часнику в наступному році. 

Норма висадки однозубок озимого часнику (сівка) часнику від 300 кг до 900 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Зубок часнику може бути висаджений в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Для отримання врожаю товарного часнику в наступному році. Перша репродукція зубків часнику вирощена з однозубки (сівка) озимого часнику. 

Норма висадки зубків 40-грамового часнику становить від 2 000 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

По вопросам приобретения качественного посадочного материала сортового озимого чеснока и консультаций по вопросам посадки чеснока и выращивания в промышленных обьёмах обращайтесь

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net