+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

Вирощування часнику з однозубки

посадка часнику однозубкой восени/весною. Спосіб посадити виростити часник з однозубкової цибулини

посадка часнику однозубкою, сівком, однодолею. Норми посадки висіву однозубки на гектар, сотку

Норма висіву однозубки становить від 300 кг на 1 га. В середньому витрата 400-500 кг на 1 га, що можна порівняти за ціною з 2000 кг часнику в голівках необхідних для посіву такої ж площі під чеснок.Недоразвітая в своєму розвитку «однозубка» як і недорозвинений часник, яка не поділився на зубки не має нічого спільного з репродуктивної однозубкових цибулиною вирощеної з насіння часнику (воздушки) яку ми пропонуємо Вам.

Луковиці часнику (головки часнику) сорту часнику Софіївський та сорту часнику Промінь з однозубки першої репродукції виростають до 140 грамів.

Підготовка ґрунту під посів однозубок часнику (сівка) проводиться аналогічно підготовці ґрунту традиційної посадці часнику зубками. Висівають однозубки за такими ж схемами, на таку ж глибину і в такі ж терміни, як і при вирощуванні часнику зубками. (Бажано висівати однозубки тільки восени). 

Майбутній урожай товарного часнику на пряму залежить від якості однозубок і норми висіву. На 1 га норма висіву однозубки становить ВІД 300 кг при ширині міжрядь 45 см з розрахунку 10-15 рослин по погонному метру.

При середній вазі цибулини однозубки часнику першої репродукції в 3 грами кількість посадкового матеріалу часнику — однозубки першої репродукції складе 900 кг.Установлено, що при однаковій масі однозубки і зубки цибулина часнику виходить крупніше при вирощуванні з однозубки часнику першої репродукції. Маса товарної цибулини часнику (товарного часнику) підвищується зі збільшенням площі живлення рослини і Вашим доглядом за рослиною.  Однозубки висаджують під зиму і навесні.  При весняній посадці гальмується розгалуження часнику і підвищується ймовірність утворення такої самої однозубки, але більшого розміру, тобто повноцінної головки товарного часнику при весняній посадці однозубки не вийде, тому що цибулина часнику — однозубка за такий короткий проміжок часу (з квітня по серпень) не встигає поділитися на зубкі. В надалі таку «однозубку» можна можна використовувати при технічній переробці часнику і при переробці овочів і м’яса. Вартість такої «однозубки» на порядок дешевле.

Данна однозубка не є посадковим матеріалом першої репродукціі

НЕ ПЛУТАТИ НАШУ однозубкі вирощені з воздушки (повітряних насіння) з недорозвиненими ЧАСНИКОМ, що продають недобросовісні випадкові ПРОДАВЦі. 

Hичего тлумачного з такою ‘однозубки «не вирастет.

Замовляйте посівмат часнику у професіоналів своєї спрви. Саме тут у нас продається ПЕРША РЕПРОДУКЦІЯ ЧАСНИКУ, вирощена з воздушки з дотриманням технології.

посадка чеснока одозубковой луковицей
посадка часнику однозубковою цибулиною

посадка часнику однозубковою цибулиною. норма посадки однозубки на сотку гектар. Вирощування часнику з однозубки

купить однозубку чеснока. Цена
купити однозубку часнику за оптовими цінами

розрахунок вартості однозубки. Купити однозубку часнику. Продаж однозубки. Ціна однозубки від 1кг. Розрахунок оптової ціни

однозубку чеснока купить
однозубку чеснока купить на посадку

способи посадки і вирощування часнику з однозубки часнику з насіння часнику. Догляд за посадками однозубкових цибулин часнику

выращивание чеснока из однозубки
посадка і вирощування однозубкою

посадка часнику однозубки восени / навесні. Спосіб посадити виростити часник з однозубкових цибулини часнику

+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

По вопросам приобретения качественного посадочного материала сортового озимого чеснока и консультаций по вопросам посадки чеснока и выращивания в промышленных обьёмах обращайтесь

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net