+ 38-(097)-081-73-97

Повітряне насіння часнику воздушка

zaschita71@ukr.net

Повітряне насіння часнику воздушка

Воздушка насіння часнику купити

продам повітряне насіння часнику воздушку купити бульбочку часнику продам оптом воздушка часнику

Вирощування часнику з воздушки підвищує коефіцієнт розведення часнику в кілька разів

Повітряне насіння часнику — Насіння часнику (воздушка) — 100% схожість. Зібране вручну. Відкалібровані і просушені. Насіння останньої стадії визрівання. Ідеально підходить для посіву в усіх кліматичних зонах

Повітряні цибулини дають Вам можливість засіяти більшу площу часником і отримати урожай однозубки товарного часнику першої репродукції вже в липні-серпні поточного року.

Повітряні насіння часнику необхідно сіяти для оздоровлення часнику і це дозволяє отримувати в майбутньому високий і здоровий врожай часнику. Підготовка ґрунту під посадку часнику повітряними насінням часнику така, як і при посадці часнику зубками (традиційний метод посадки), так і однозубкових цибулиною (севком) часнику.

Промислове вирощування озимого часнику неможливо без застосування гербіцидів застосовуваних на часник

Необхідно так само підготувати грунт, для подальшого культивування. Перед розсадженням необхідно провести лущення. Глибина зазвичай становить 5-8 см. Таким способом запобігає висушування посадкового місця, і відбувається очищення від небажаного сміття. Потім проводитися зяблева оранка глибиною 25 -30 см. У підготовлений грунт садиться часник. Варто пам’ятати про те, що посів потрібно проводити на ділянках, що не затоплюються навесні. А інакше в станеться захворювання насіння, в кращому випадку. У гіршому ж весь урожай загине, так і позбавити її сходів. Так само місце під посів насіння необхідно вибирати місце з нейтральною кислотністю так, як часник дуже болісно реагує на її зміну. Часник дуже любить супіщаний вид грунту. А ось до глинистої породи грунту часник ставитися недоброзичливо.

Не варто забувати про підгодівлі рослин, за допомогою удобрення грунту. Адже добре удобрена і наповнена корисними речовинами грунт запорука гарного і рясного врожаю в майбутньому. Фермери використовують калійну сіль в розмірі 20 р на м / 2, суперфосфат 30 м на квадратний метр. Азотні добрива застосовувати не рекомендується. Вони сприяють зростанню зеленной маси рослини, а для часнику важливіше корінна частина. Добрива варто вносити заздалегідь за два тижні до посадки семян.Еслі ж часник висаджуватися в глинистий грунт, то варто внести торф в розмірі одного відра на м / 2. Бувалі дачники рекомендують вносити перегній в розмірі 5-6 кг на м / 2.

Повітряні насіння часнику мають тривалий період спокою і після висіву восени проростають ранньою весною

семена чеснока воздушка
семена чеснока воздушка

 

Посів повітряними насінням часнику сприяє оздоровленню посадкового матеріалу часнику.

При посіві часнику повітряними насінням виключається можливість зараження грунту хворобами і шкідниками часнику і виродження часнику. Сам же часник вирощений з насіння часнику і відповідно з однозубки часнику першої репродукції стійкий до захворювань і прекрасно зберігає свої якості і є репродуктивним протягом декількох років.

Повітряні насіння часнику мають тривалий період спокою і після висіву восени проростають ранньою весною.

В результаті посіву повітряних насіння часнику або восени під зиму або ранньою весною виростає невелика однозубкова цибулина часнику масою від 1 до 4 грам, яка є елітним репродуктивним посадковим матеріалом озимого часнику. Окремі особливо великі повітряні насіння часнику в перший рік виростають в развітоерастеніе яке має від 5 до 7 листків і стрілку більше 30-50 см і невелику головку часнику вагою від 6 до 15 грам. Після правильного зберігання повітряних насіння часнику і посіву їх навесні сходи часнику на поверхні з’являються на 10-12 день. Посадка часнику повітряними насінням позбавляє Вас від необхідності лущити восени головки озимого часнику, а навесні лущити на зубки головки ярих / затятих сортів часнику

Перед посадкою насіння часнику проводиться огляд насіння на предмет хвороб або вирождаемость часнику.

Так само проводиться знезараження насіння. Для цього ми поміщаємо пневматику в розчин одновідсоткового мідного купоросу. Потім, добре просушені і акуратно відокремлені один від одного насіння, садити в підготовлений грунт. Варто пам’ятати про те, що розділяти зубчики потрібно дбайливо, не пошкодивши їх. Прості правила при посадці «бульбочек». Проміжок між грядками варто тримати 45 см. Між зубчиками має бути 8-10 см.

Якщо при сильних морозів не буде снігу, то потрібно накрити грядки з часником поліетиленовою плівкою або руберойдом. Це вбереже від переохолодження. (СортСофіевскій не вимерзає) Якщо сніг випав то покриття необхідно прибрати. Оскільки часник дуже залежати від вологості грунту, то навесні необхідно розпушувати грунт навколо саджанців. Це вбереже від засихання. Так само необхідно удобрити рослини перегноєм або торфом.

Виростити хороший урожай можна легко і просто, слідуючи не складними правилами і користуючись нашою продукцією і прекрасним сортом часнику «Софіївський»

Перший етап при вирощуванні часнику це посів «воздушки». Отже, по порядку. Термін насіння часнику некоректно відображає відмінність посівного матеріалу. Для розмноження і вирощування озимого часнику використовують пневматику (бульбочки), однозубку (севок) і зубок.

Розглянемо сорт часнику «Софіївський». Тому що він оптимально підходить до кліматичних умов. Завдяки чудовій селекції, сорт стійкий до сильних морозів і не боїться більшу частину, типових для даної рослини, захворювань. Так само несприйнятливий до ряду шкідників. А що немало важливо, вирождаемость даного сорту знижена.

Оскільки процес посадки відбувається восени, то потрібно бути уважними до кліматичних умов. У різних регіонах і широтах зима наступає не одночасно. Основний орієнтир по часу вересень або жовтень, потрібно враховувати кліматичну приналежність місця культивування.

Садиться «Софіївський» за три тижні до настання морозів. Саме стільки часу потрібно насінню для того, що б закріпиться в грунті і пустити коріння. Якщо ж посадити раніше, то можливий небажаний виріст і рослини загинуть від морозу. Якщо не встигнути вчасно, то буде спостерігатися зрідженість посівів під впливом холодів. Іноді буває так що восени настали заморозки і грунт злегка підмерзла, потім настала відлига і земля відтанула. У цей момент теж можна садити.

Для дачників корисно буде знати, що робити посів можна і в місця де раніше культивувалися рано збираних культури: огірки, бобові, але не цибулі.

З ним у часнику схожі захворювання і шкідники, рослина може заразитися.

Не варто садити часник в тому місці, де росла картопля. На такому місці можна проводити посадку насіння не раніше, ніж через 2-3 роки.

Купити насіння часнику | Воздушка,Однозубка,Часник зубок | Вирощування озимого часнику насіння. Збір. Зберігання. Посів

Насіння часнику купити |Воздушка,Однозубка,Часник | Вирощування озимого часнику насінням.Збір.Збереження.Посів

посадка чеснока воздушными семенами
посадка часнику воздушкой восни/весною

посадка часнику повітряними насінням. Норми посадки воздушки на сотку гектар. Вирощування часнику з воздушки

Купить воздушку чеснока. Стоимость воздушки
купити воздушку часнику за оптовими цінами

розрахунок вартості воздушки. купити воздушку часнику. Ціна на повітряне насіння оптом від кг. Розрахунок оптової ціни насіння

воздушку часнику купити на посадку

способи посадки і вирощування часнику з повітряного насіння часнику.Догляд за посівами повітряних насіннин часнику

Выращивание чеснока из воздушки
посадка і вирощування воздушкой

посадка часнику повітряним насінням восени / навесні. Спосіб посадити виростити часник з повітряної цибулини

Посадковий матеріал озимого часнику буває в трьох видах 1. в повітряному насінні часнику; 2. насінні часнику — однозубках часнику; 3. і такому насінні часнику — як в зубках часнику з цільної головки часнику поділеної на зубки

Представлені до продажу і є в наявності 1.Насіння часнику (воздушка, повітряне насіння, бульбочки часнику, цибулини часнику); 2. однозубки часнику; 3. Посадковий часник (зубок);

Насіння часнику, повітряна бульбочка, повітряна кулька, повітряна кулька НАСІННЯ цибульки часнику може бути висаджене в грунт як восени під зиму, так і на початку весни, як ЯРОВИЙ (ЯРИЙ) часник для отримання врожаю однозубки в червні поточного року. 

Норма висіву насіння часнику становить від 50 до 70 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Однозубка озимого часнику (сівок) може бути висаджена в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Перша репродукція однозубок вирощена з повітряного насіння. Для отримання відмінного врожаю товарного часнику в наступному році. 

Норма висадки однозубок озимого часнику (сівка) часнику від 300 кг до 900 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Зубок часнику може бути висаджений в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Для отримання врожаю товарного часнику в наступному році. Перша репродукція зубків часнику вирощена з однозубки (сівка) озимого часнику. 

Норма висадки зубків 40-грамового часнику становить від 2 000 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

+ 38-(097)-081-73-97

Повітряне насіння часнику воздушка

zaschita71@ukr.net

Повітряне насіння часнику воздушка

По вопросам приобретения качественного посадочного материала сортового озимого чеснока и консультаций по вопросам посадки чеснока и выращивания в промышленных обьёмах обращайтесь

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net