+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

Воздушку часнику купити. Вартість воздушки

купити воздушку часнику, воздушки, бульбочки, насіння часнику воздушку, бульбочку часнику

воздушку часнику купити оптом

семена чеснока купить

насіння часнику купити — (повітряне насіння часнику, воздушку, бульбочку, насіння часнику воздушку) — за ціною 300  грн 1 кг. 

Ціна може змінюватися. Передбачені знижки на воздушку часнику оптовим покупцям. Ціна на повітряні насіння часнику (воздушки) обговорюється індивідуально по телефону

☎ + 38 (097) -081-73-97

Ціна на насіння часнику формується виходячи з потреб ринку і з такого факту: що б зібрати високоякісне насіння часнику 100% схожості необхідно на посадках часнику залишати стрілку.

обов’язковим прийомом, який підвищує врожайність часнику і товарного характеру 25-60% (на товарних посадках), є видалення стрілок у озимих сортів часнику

Якщо залишити часник для отримання врожаю повітряних насіння то відповідно врожайність часнику в голівках знижується на 25-70%

Насіння часнику купити, а саме купити повітряне насіння часнику, бульбочку, повітряну кульку, повітряне насіння на посів за найпривабливішими вигідними оптовими цінами можна у нас.

Замовляючи воздушку часнику насамперед слід враховувати що ми є виробниками і наші ціни на воздушку на порядок нижче ніж аналогічна продукція в інтернет — магазинах насіння. Про якість анаологічної продукції думаємо тут зайвим навіть згадувати.

З огляду на те, що норма висіву воздушки часнику складає всього 50 кг на 1 га, то посадка часнику саме повітряними насінням за цінами виробника дуже приваблива і вигідна.

Навіть при такій здавалося б «надзвичайній» ціні на повітряні насіння часнику в 300 грн за 1 кг засіяти гектар часнику обходиться в 20 000 грн і при врожайності часнику сорту «Софіївський» в середньому 14 тонн не складно порахувати прибуток і вигоду.

Виростивши на перший рік з повітряних насіння часнику однозубку можна її реалізувати як висококласний посадковий матеріал або розсадити для себе для отримання врожаю повноцінного товарного часнику на наступний рік.

На практиці врожайність однозубки часнику становить до 2500 кг з 1 га.

Пропонуємо Вам повітряні насіння часнику популярних і затребуваних сортів часнику «Софіївський» і сорти часнику «Промінь», які були виведені українськими селекціонерами і ідеально підходять для вирощування в Україні що не можна сказати про часник імпортної селекції.

Пропоновані Вам сорти часнику мають високу ступінь стійкості до впливу низьких температур, а також більшої частини типових недуг (особливо, до фузаріозу) і шкідників часнику.

Такі сорти часнику відноситься до ряду універсальних стільників часнику, не вимогливі до якості грунту, а також досить невибагливі в агротехнічному плані. Серед інших часниковий сортів поширених в Україні виділяються підвищеною зимостійкістю, а крім того можуть дуже добре переносити посушливу погоду.

Посів повітряними насінням часнику сприяє оздоровленню посадкового матеріалу часнику.

При посіві часнику повітряними насінням виключається можливість зараження грунту хворобами і шкідниками часнику і виродження часнику.

Повітряні насіння часнику мають тривалий період спокою

Весь наш часник ми вирощуємо по дворічного циклу, з повітряних насіння часнику, таким чином отримуючи генетично здоровий часник і посадковий матеріал часнику.

+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

По вопросам приобретения качественного посадочного материала сортового озимого чеснока и консультаций по вопросам посадки чеснока и выращивания в промышленных обьёмах обращайтесь

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net