+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

Воздушка часнику. Посадка

купити воздушка насіння часнику повітряні цибулини часнику оптом купити насіння воздушку для посадки. посадка часнику воздушкой. насіння оптом

посадка часнику повітряним насінням. норма посадки воздушки на сотку гектар. Вирощування часнику з воздушки

Воздушные семена чеснока купить

Цибулини часнику (головки часнику) з однозубки першої репродукції виростають до 140 грамів.

При весняному посіві воздушки часнику термін посіву збігається з початком польових робіт.
Протягом вегетації насіння часнику проводять полив, дві-три культивації та прополку рядків.
Ознаки дозрівання однозубок — початок пожовтіння кінчиків листя, утоньшение шийки і наявність однозубки.
Рядки підкопують скобою, рослини вибирають вручну і укладають для просушування.
При вирощуванні однозубки не можна спізнитися з прибиранням.

Спосіб вирощування часнику з повітряних цибулинок без пересадки однозубки (сівка часнику) полягає в тому, що в перший рік висівають повітряні цибулинки, які формують до кінця червня початок липня однозубки часнику. Після дозрівання їх не викопують. 

Таке поле можна займати під повторну культуру в той же вегетаційний сезон або залишати без використання, систематично скошувавши бур’яни, не даючи їм цвісти. Ефективність цього методу полягає в тому, що виключається один з трудомістких процесів — прибирання однозубки часнику.

У період вегетації рослин однозубок проводять розпушування, прополювання, поливи, боротьбу з бур’янами. 

При дозріванні однозубок часнику коренева система і надземна частина відмирає, і однозубка зберігається в грунті без прибирання.
Можна залишати в землі однозубку на другий рік не скошувавши бадилля. Трав’яна маса гине від морозів і служить лаштунками для затримання снігу. Навесні рослинні залишки згрібають.

Надалі проводиться такий же догляд, як за часником осінньої посадки зубками або однозубкі озимого часнику. Якщо поле під повторну культуру не використовують, то протягом другої половини літа і восени на ньому систематично скошують відростають бур’яни, не даючи їм засіватимь. Скошену масу залишають як мульчу. 

Мульча навесні обробляється боронами або віддаляється граблями.
При нестачі вологи однозубки часнику проростають навесні після осіннього вкорінення і перезимівлі. Коли в кінці літа і восени є достатня кількість вологи і стоїть тепла тривала осінь, однозубки на початку жовтня можуть дати сходи іх треба замульчувати листям.

При вирощуванні безпересадним способом, в силу нерівномірності густоти рослин, неналежного догляду за посівами часнику певна частина рослин на другий рік не стрілкує, а формуються в так звані «помилкові однозубки

Весь наш чеснок мы выращиваем по двухгодичному циклу, из воздушных семян чеснока, таким образом получая генетически здоровый чеснок и посадочный материал чеснока.

+ 38-(097)-081-73-97

продажа чеснока

zaschita71@ukr.net

продажа чеснока

По вопросам приобретения качественного посадочного материала сортового озимого чеснока и консультаций по вопросам посадки чеснока и выращивания в промышленных обьёмах обращайтесь

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net