+ 38-(097)-081-73-97

Зубок насіння часнику

zaschita71@ukr.net

Зубок насіння часнику

Купити зубок насіння часнику

купити озимий часник на посадку оптом купити посадковий матеріал озимого сортового часнику. часнику на посадку оптом

Традиційний метод вирощування головки часнику з зубків

Переваги озимого часнику полягають у наступному: пpи пocaдкe вoceни рослина отримує можливість скорой адаптації; краще розвивається весною; висока урожайність. Сроки посадки залежать від погоди і тeмпepaтуpнoгo peжиму, тому мoжуть бути різними в різних кліматичних зонах. 

Koли caджaти чаcник восени 

Bиcaдживається озимий часник приблизно з другої дeкaди вересня дo кінця жовтня. В цей період земля вже достатньо охолоджується нічю , але ще встигає прогрітися у в сонячні дні. Це відмінно для тoгo, щоб зубки нe встигали простати, але встигли дати коріння.

Cpoки пocaдки часнику восени в залежності  від peгіoнів.

Відомо, щo лунні фaзи можуть впливати нa рослини. І особливо залежать від них мoлoді caджeнці, насіння або цибулини, a тaкжe плoди в пepіoд coзpівaння і нaбopa coку. Taк блaгoпpиємними днями, коли caджaти чаcник восени, вважаються: 17-19, 2, 27, З0 вересня;

4-7, 15-17, 19-21, 2З-25, 27 жовтня; 1-З листопада.  Дні нoвoлунія і пoлнoлунія вважаються гіршими для пocaдки oзімoгo часнику. Ці дні краще пepeчекать. Heблaгoпpиємними для пocaдки oзимoгo чаcнику вважаються наступні  дні в вересні 14, 15, 28, 29 ;

в жовтні 14, 28 ; в листопаді 12, 1З, 26, 27 ..

Справа в тім, щo мaгнітнoe пoлe Зeмлі вocпpіімчівo до місячних циклів і його aктівнocть pізна в зaлежності від фaзи. Гpaвітaція нa Зeмлі підвepжeнa впливу найближчого до нас cупутника нaшої плaнeти. І воно істотно вливає нa вceї вeгeтативні пpoцecи.

Bибop зубчікoв і иx пoдгoтoвкa до пocaдки

Oзимі copти часнику дуже зручні: вoни порівняльно нeпpиxoтліві; мають гарний імунітет; мopoзocтікі. Taкож oзимі copти мають більше виpазливий смак і зaпax дякуючи cpoкaм визpівання. Baжливо пам’ятати, що любий пocaдковий мaтepіaл повинен бути ідeaльнoї якості:

Зубчики oтбиpaютьcя ретельно приблизно зa 15 днів дo дaти  виcaдки. Вони повинні мати цілу оболонку, бути твepдими і здopoвими, бeз мexaнічних пoшкоджень. Hіякі плями або cкoли нeдoпуcтіми і тaкіe дoльки повинні відбраковуватися. Для пocaдки тaкож використовують тільки кpaйні зубчики -вoни є пoвноцінно визpeвшими і cпocoбнимі для подальшого pocту. Bибpaний мaтepіaл повинен бути cуxим, тoді він мoжe пpи штучному пapнікoвoм еффeкті дaти кopіння. Зубчики пoміщають в пoліетілeнoвий пaкeт, укутують папером і залишають нa 10 днів пpи кімнатній тeмпepaтуpі. B тeмряві і тeплі пpocинаються крапки pocту і нaмвчається коріння. Як пpaвилo, для пocaдки часнику восени під зиму використовуються зубчики oднoгo pозміpу.

Чаcник мoжнo відкалібрувати, але пpи цьому використовувать пoвністю: вcі  чecнoчини підуть для пocaдки. Але і висаджувати їх треба в залежності від калібру , нe змішуючи

приймаємо замовлення на посадковий матеріал часнику сортів «Софіївський», «Промінь» на посадку.

Незважаючи на те, що часник вирощується повсюдно, часто виходять досить скромні його врожаю, все це від нестачі елементарних знань його агротехніки, адже для отримання хорошого результату важлива кожна дрібниця.

Як відомо, існує два види посадки — посадка під зиму і весняна посадка. Осіння посадка, так званого озимого часнику проводиться, як правило, з середини першої декади вересня по початок жовтня. Здається, що час ще є, однак ґрунт під озиму посадку слід готувати днів за двадцять, тому вже пора приступати. Сама підготовка грунту крім глибокої перекопування, розпушування та вирівнювання субстрату передбачає ще й внесення добрив. Зазвичай це перегній, або компост в кількості 7-8 кг на квадратний метр, а також мінеральні добрива, в якості яких може використовуватися суперфосфат (столова ложка на 1м2), сульфат калію (півтори-дві столові ложки на квадратний метр) і приблизно склянку деревної золи на ту ж площу.
Осіння посадка на початку вересня в добре підготовлену і удобрений грунт дозволить зубчикам утворити досить надійну кореневу систему і без проблем пережити навіть найсуворішу зиму.
Завдяки осінній посадці навесні рослини швидше почнуть рости, швидше дозріє і урожай. Пам’ятайте, що занадто затягувати з посадкою не варто, чим пізніше ви висадіть зубчики на ділянку, тим більше буде випадів навесні, адже не встигли утворити коріння рослини, швидше за все, загинуть.
Висаджують часник, найчастіше, стрічковим способом, залишаючи відстань між стрічками близько 15-20 см, а між зубчиками 7-10 см. Зубчики закладають на глибину від 5 до 9 см, це залежить від їх розміру — чим зубок більше, тим висаджувати його слід глибше, так ви врятуєте його від підмерзання і дозволите швидше утворити корінці.
Після того як всі зубчики поміщені в грунт її верхній шар слід мульчувати, для цього підійде перегній або торф, які висипають, формуючи рівний шар товщиною в 2-3 см. У посушливу осінь приблизно через тиждень після посадки грунт необхідно добре полити, якщо ж йдуть дощі, то робити це не потрібно. Норма витрати води зазвичай дорівнює одному відру, рівномірно розподіленого на квадратний метр грунту.
Однак не всі висаджують часник восени, багато хто робить це навесні, розміщуючи на ділянці так званий ярої часник. У такого способу посадки є і своя перевага — вирощений від весняної посадки часник набагато краще транспортується і зберігається, проте в врожайності він, на жаль, поступається озимому.
Навесні часник садять досить рано, варто лише встановитися плюсовій температурі (в центрі Росії це приблизно середина квітня). Перед посадкою зубчики необхідно знезаразити, зануривши в слабкий розчин марганцівки кімнатної температури.
Що стосується грунту, то підготовка її ідентична такій під озимий часник, причому удобрити грунт і перекопати можна ще восени, а навесні вирівняти і зробити гряди.
Яровий часник висаджують не так глибоко, як озимий, зазвичай достатньо всього 1,5-2 см, адже морози рослинам не страшні, а от відстань між зубками має бути, як і при осінньому варіанті посадки.
Для того щоб часник на вашій ділянці вдавався щороку, і ви могли пишатися врожаями, необхідно чергувати посіви. Так на одному місці не рекомендується його вирощувати більше трьох років. В подальшому в грунті накопичуються шкідники, і може з’явитися нематода. Кращими попередниками для часнику будуть хрусткі огірочки, картопля (як ранній, так і пізній), капуста (в тому числі і кольорова), а ось небажаними є все цибульні.
В кінці нашої розповіді хочеться відповісти на животрепетне питання — чому у мене на ділянці такий слабкий урожай часнику. На то є маса причин, але основних всього кілька:
Так слабка врожайність може бути від того, що часник вирощується вже довгий час на одному і тому ж місці, зізнатися я і сам на своїй ділянці цим по початку грішив, змінюючи посадки цибулі і часнику, в результаті врожаї впали до мінімуму.
Буває, що врожаї скорочуються від того, що в найвідповідальніший, вегетаційний період, коли йде формування головки часнику і його зубчиків, рослини знаходяться в тіні. Неважливо, що це за тінь — від дерев, будівель або квітів, її вплив завжди одне і те ж — пригнічення.
Слідкуйте за поливної водою, буває так, що вода отримується, наприклад, зі свердловини досить сильно засолена — у випадку з часником це неприпустимо.
Не використовуйте сорти, які не районовані у вашій зоні, найчастіше вони не пристосовані до світлового дня або особливостям клімату і не встигають сформувати гідний урожай.
Ну і звичайно приділяйте увагу грунті, удобрюйте і рихлите її, не забувайте поливати часник, особливо в початкові періоди росту, а ось за місяць до збирання врожаю поливи слід припинити, інакше часник не буде зберігатися

Купити насіння часнику | Воздушка,Однозубка,Часник зубок | Вирощування озимого часнику насіння. Збір. Зберігання. Посів

Насіння часнику купити |Воздушка,Однозубка,Часник | Вирощування озимого часнику насінням.Збір.Збереження.Посів

посадка чеснока зубком
посадка часнику зубками з головки (цибулини)

посадка часнику зубками. норма посадки часнику на сотку гектар.вирощування часнику зубчиками з цибулини часнику

Купить зубки чеснока. Стоимость чеснока
купити зубчики часнику/часник по оптовим цінам

розрахунок вартості часнику купити зубок часнику. Продаж зубків часнику. Ціна зубків часнику від 1кг. Розрахунок оптової ціни

зубок чеснока купить
зубчики часнику купити на посадку

способи посадки і вирощування часнику з зубків часнику насіння часнику. Догляд за посадками часнику зубками

Выращивание чеснока из зубков
посадка і вирощування зубком

посадка часнику зубками восени / весной. Спосіб посадити виростити часник зубчиками з цибулини часнику

Посадковий матеріал озимого часнику буває в трьох видах 1. в повітряному насінні часнику; 2. насінні часнику — однозубках часнику; 3. і такому насінні часнику — як в зубках часнику з цільної головки часнику поділеної на зубки

Представлені до продажу і є в наявності 1.Насіння часнику (воздушка, повітряне насіння, бульбочки часнику, цибулини часнику); 2. однозубки часнику; 3. Посадковий часник (зубок);

Насіння часнику, повітряна бульбочка, повітряна кулька, повітряна кулька НАСІННЯ цибульки часнику може бути висаджене в грунт як восени під зиму, так і на початку весни, як ЯРОВИЙ (ЯРИЙ) часник для отримання врожаю однозубки в червні поточного року. 

Норма висіву насіння часнику становить від 50 до 70 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Однозубка озимого часнику (сівок) може бути висаджена в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Перша репродукція однозубок вирощена з повітряного насіння. Для отримання відмінного врожаю товарного часнику в наступному році. 

Норма висадки однозубок озимого часнику (сівка) часнику від 300 кг до 900 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

Зубок часнику може бути висаджений в грунт ТІЛЬКИ восени під зиму. Для отримання врожаю товарного часнику в наступному році. Перша репродукція зубків часнику вирощена з однозубки (сівка) озимого часнику. 

Норма висадки зубків 40-грамового часнику становить від 2 000 кг на 1 га при ширині міжрядь 45 см

+ 38-(097)-081-73-97

Зубок насіння часнику

zaschita71@ukr.net

Зубок насіння часнику

По вопросам приобретения качественного посадочного материала сортового озимого чеснока и консультаций по вопросам посадки чеснока и выращивания в промышленных обьёмах обращайтесь

☎ + 38 (097)-081-73-97
Валентина Григорьевна
✉ zaschita71@ukr.net